SBN Sigorta Telefon NumarasıTürk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ve Doğan Holding tarafından 1990 senesinde kurulan sigorta şirketi önemli bir görevi üstlenmiştir. Biz de sizlere Türkiye’de giderek artan Sigortacılık sektörünün önemli bir kolu olan SBN Sigorta telefon numarası hakkında ve iletişim bilgileri ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. 2007 yılında Şekerbank tarafından satın alınan şirket adını SBN sigorta olarak değiştirerek yoluna devam etmektedir. İnsan kaynağı, hizmet kalitesi ile Şekerbank şubeleri aracılığıyla hizmetlerini yürüten sigorta şirketi banka vasıtasıyla Türkiye geneline yayılarak kolay bir hizmet götürmektedir. Böylece müşteri segmenti de her bölgeye ulaşmaktadır.

SBN Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası da bilinmeli gerekli durumlarda aranmalıdır. Elbette şubelerden poliçe almak daha kolaydır, ancak hasar işlemleri ya da ürünler hakkında veya merak edilen bir konuyla ilgili olarak Şekerbank Sigorta telefon numarası iyi bilinmelidir.

SBN Sigorta telefon numarası kaç

2012 senesinden beri risk seçmeye azami ölçüde dikkat eden ve düşük riskli segmentlere yönelen firma etkili hasar kontrolü yaparak oluşan hasarları maliyetini düşürmek, insan kaynaklarına önemli yatırımlar yapmak, sigorta şirketinin önemli hedefleri arasındadır. Şeker sigorta ya da SBN Sigorta telefon numarası 0212 373 83 00 olarak not edilmeli ve gerekli durumlarda aranmalıdır.

SBN Sigorta

SBN Sigorta

SBN Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası

Şekerbank ya da sbn Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 4 726 olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi ve hasar ihbar için bu numarayı arayarak firmaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız bölgeye en yakın acente iletişim bilgilerini de kurumun web sitesine girerek kolayca öğrenebilirsiniz. Telefon numarası aracılığı ile anlaşmalı servisleri sorabilirsiniz. Gerekli durumlarda mini onarım için, hizmet noktalarını sorgulayabilirsiniz.SBN Sigorta ürünleri size özel adı altında yaşam destek sigortaları yaparak sizleri tehlikeli hastalıklardan koruyarak güvence altına almaktadır. İş yerlerinizi teminat altına almak için, Üçüncü Şahıs emtia, Demirbaş kasa ve yazar kasa, Makina teminatlarını, yine firmadan poliçe satın alarak yaptırabilirsiniz. İster ev sahibi olun, ister kiracı olun eşyanızın ve evinizin uğrayabileceği her türlü zararları karşılamak için ev sigortası poliçelerini inceleyebilirsiniz, sorabilirsiniz.

Günümüzde herkesin ya da çoğunun bir aracı hatta bir kaç aracı bulunmaktadır. Bu sebeple karayolunda hareket edebilecek neyiniz varsa nakil aracı adı altında hem hareket halindeyken hem de durma halindeyken SBN Sigorta sizleri güvence altına alır .Ayrıca insan kaynağı açısından da sorgulanabilir. Bu sebeple SBN sigorta çağrı merkezi telefonları not edilmeli aranmalı. Kariyer yapmak için firmada çalışabilirsiniz sizlere Şekerbank Sigortacılık hizmetlerini yürüten SBN Sigorta iletişim bilgileri hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Umarız faydalı olmuşuzdur.

SBN sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Konuyla ilgili düşüncelerinizi yazının altındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Sompo Japon Sigorta İletişim Bilgileri

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 789 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. UNİCO  dedi ki:

    SBN Sigorta Telefon Numarası hizmetinizde…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status