SASKİ Telefon NumarasıSASKİ iletişim telefonu, SASKİ telefon numarası kaç, SASKİ müşteri hizmetleri tel no, Samsun su ve kanalizasyon işleri telefon no, Samsun su arıza, SASKİ arıza tel ile ilgili olarak sizlere Samsun ilindeki su ve kanalizasyon işlerine bakan birim hakkında bilgilendirme yapmak için bu yazımızı hazırladık. 1993 yılında Türkiye’nin yedi büyükşehirden birisi olarak hizmete başlayan Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon işlerine bakan birimi hakkında bilgilendirme yapacağız. Her türlü su arıza, kanal patları gibi konular hakkında bilgi almak için ulaşmanız gereken telefon numarası nedir açıklayacağız. Yaptığımız araştırmada Samsun Büyükşehir Belediye sınırları içinde kalan bütün köy kasaba ilçe ve beldeleri ihtiyacı olan hizmeti vermek için SASKİ telefon numarası aranmalıdır.

SASKİ hakkında bilgi

2004 yılında yürürlüğe giren yasa gereği Büyükşehir Belediye sınırlarının yetki alanları değiştiği için nüfusu 1 milyonun üzerinde Samsun’da su ve kanalizasyon işlerini kısa adı SASKİ adlı birim yapmaktadır. Bu birim gece-gündüz demeden Samsunlu vatandaşlarına içme suyu ve atık su hizmeti sağlamaktadır.SASKİ telefon numarası

SASKİ telefon numarası

SASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Samsun’da yaşayan vatandaşların SASKİ borç sorgulama su arıza iletişimi ve diğer abonelik işlemleri arıza bildirimleri için 0362 311 20 00 numaralı telefonu aramaları gerekir. Sizlere ilk defa abone olmak için yapılacak işlemler abonelik devir teslim işlemleri abone açma kapatma konularında bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca size en yakın tahsilat vezneleri hakkında bilgi alabilirsiniz otomatik ödeme yapmak isterseniz anlaşmalı bankaları öğrenebilirsiniz kaçak su ihbarında bulunmak faturalara itiraz etmek için de SASKİ telefon numarası arandığı takdirde silerek gerekli destek sağlanacaktır.

İhbar Alo 185 hattını arayabilirsiniz. isterseniz SASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası 0362 311 20 00 numaralı sabit hattı arayabilirsiniz. Sizlere sayaçlar hakkında atık su abonelik eya diğer merak ettiğiniz soru ve sorunlara çözüm üretecek olan SASKİ müşteri hizmetleri 24 saat görevinin başındadır.

SASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası  Alo 185 ve 0 362 311 20 00

SASKİ hakkında ne düşünüyorsunuz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi çalışmaları ile ilgili olarak istek dilek ve şikayetlerinizi konu altına yazabilirsiniz. Sizin için hizmet veren kurum gerektiğinde size dönüş yapacaktır. Sorunlar haber verilirse çözülür.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 908 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Latif dedi ki:

    Tarih 2017 saat gündüz 1 de şu gitti şuanda 21.40 hale şu yok 185 arıyorum karşıma çıkan şahıs ne yapabilirim depoda elektrik yok diyo nasıl bir iş anlamadım. Hizmet sıfır sıfır sifir buyuksehirmisiz bu kadar uzun şu kesintisi olurmu

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status