Sakarya SASKİ telefon numarasıCialis Super Active

SASKİ telefon numarası, SASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası, SASKİ borç sorgulama, Sakarya SASKİ tel no, Adapazarı Su telefon… Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde Sakarya’da yaşayan vatandaşların su ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla oluşturulan birim SASKİ Sakarya su ve kanalizasyon işlerinin kısa adıdır. S harfi ile başlayan belediyelerin su ve kanalizasyon işlerinin kısa adı sesli olarak geçmektedir. Ancak bugün size bahsettiğimiz Sakarya şehrimizin su ve kanalizasyon işlerinden sorumlu tüzel kişilik kuruluşun olduğunu hatırlatalım. Her türlü Su İşleri hakkında bilgi almak amacıyla Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı SASKİ Genel Müdürlüğü sizlere hizmet vermektedir. Abonelik işlemleriniz, kanal ruhsat işlemlerini su tarifeleri hakkında bilgi almak, anlaşmalı bankalar hakkında bilgi edinmek amacıyla Sakarya SASKİ iletişim telefon numarası sizlere destek sağlamaktadır.

SASKİ hakkında bilgi

Öncesinde Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi olarak hizmet veren bir daha sonra Sakarya’nın Büyükşehir olması neticesinde adı değiştirilmiş hizmet vermeye başlamıştır. Kurum sürekli olarak kendini güncelleyerek Adapazarı’nda vatandaşların her türlü içme suyu ve atık su konularında hizmet vermektedir hayatın özünü oluşturan su ve suyun insana gerekliliğini insan odaklı olarak yönetmeye çalışan birim, sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Bunun için Sakarya SASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası ALO 185 i arayabilirsiniz.SASKİ telefon numarası

SASKİ telefon numarası

SASKİ borç sorgulama

Her türlü hizmet alımında bu numara sizlere destek sağlayacaktır. Abonelik işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz ödemelerinizi yapmak için tahsilat noktalarını öğrenebilirsiniz. Kanal ruhsatı başvurusu için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. SASKİ borç sorgulama işlemleri yapmak için yine kurumun web sitesine girerek abone numaranızı yazıp sorgulayabilirsiniz. Böylece dönemin su borcunu öğrenebilir ilgili kurumlardan ödeyebilirsiniz.

amoxil reviews

SASKİ telefon numarası kaç

doxycyclin online

İhale, mevzuat, faaliyet, su kesintileri hakkında bilgi almak amacıyla aramanız gereken telefon numarası ALO 185 ve 0264 278 38 92 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Güncel haberler almak için de birinin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Sizlere arıza kaydı fırsatı fatura ödeme fırsatı ve borç sorgulama hizmeti veren Sakarya Büyükşehir Belediyesi su ve kanalizasyon işleri genel müdürlüğü web sitesini de ziyaret ederek gerekli desteği alacağınızı hatırlatalım. Gerektiği durumlarda Sakarya SASKİ telefon numarası içme suyu Tesisleri, Arıtma Tesisleri Atıksu Arıtma Tesisleri su depoları ve laboratuvarların hizmetleri hakkında da Bilgilendirme yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 546 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status