sahibinden.com çağrı merkezi telefon numarası



Ücretsiz ilan vererek alışveriş yapabilme imkanı sunan sahibinden.com çağrı merkezi telefon numarası hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. İnsan kaynakları, sürdürülebilirlik açısından alıcı ile satıcı buluşturan önemli bir sistem olan sahibinden hemen hemen herkesin kullandığı ve ilan verdiği, ürün sattığı, ürün satın aldığı önemli bir dijital platformdur. Son yıllarda internetin hayatımıza girmesiyle birlikte alışveriş alışkanlığı da değişmeye başladı. Bunun öncülerinden birisi konumundaki sahibinden.com web sitesi özellikle her türlü vasıta, emlak, konut alım satımında en çok başvurulan e-ticaret web sitelerinden biridir.

sahibinden.com ne işe yarar?

Çok yönlü bir web sitesi özelliği taşıyan bu platformda herkesin istediği ürünü satma ya da satın alma fırsatı bulunmaktadır. İnternet ortamında aklınıza gelecek her türlü ürünün satışı ya da kiraya verilmesi imkanı veren sahibinden.com telefon numarası gerekli durumlarda aranmak için bilinmesi gerekmektedir.

Sahibinden sitesi hakkında bilgi

Satılık, kiralık her türlü nesne için ilan verme denilince ilk akla gelen yer olan bu web sitesi geçmişi 2000 yıllarına dayanmaktadır. Türkiye’de e-ticaret alışkanlığını farklı bir boyuta taşıyan sahibinden, elektronik ticaret ve ilan platformu için alışılmadık ilk örnek özelliğini taşımaktadır.

sahibinden.com telefon numarası kaç

2000 yılından beri sürekli büyüyerek çalışan bünyesinde 500 civarında çalışanı ile ayda 40 milyondan fazla ziyaretçinin giriş çıkış yaptığı ve milyardan fazla sayfa görüntüleme, 15 milyon civarında aktif ilan bulunan binlerce farklı ürün çeşidiyle diğer sitelere idol olan önemli bir dijital e-ticaret platformudur.

e sahibinden.com sitesi ile ne yapılır

Aklınıza gelecek her türlü 2. el alışveriş, emlak, vasıta, yedek parça, iş makinası donanım, aksesuar parçaları, iş ilanları, özel ders eğitim ilanları gibi her türlü konuda ilan verme ya da ürün satma, ürün satın alma imkanı veren bu sistem alıcıyı ve satıcıyı buluşturan önemlidir platformdur.



sahibinden

sahibinden

 sahibinden.com müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

e-ticaret sitesi özelliği olan site her türlü kolaylığı göstermektedir yine de aklınıza takılan herhangi bir sorun yaşadığınızda öğrenmek istediğiniz konuları telefonla arayıp öğrenmek için sahibinden.com çağrı merkezi telefon numarası 0 850 222 44 44 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden canlı destek merkezi size her türlü konuda bilgi sunmaktadır. Sizlere çözüm üretmektedir. sahibinden.com medya iletişimi ve her türlü görüş alışverişi için sizlere destek sağlamaktadır. Reklam vermek için, ilan vermek için, insan kaynaklarında kariyer sahibi olmak için yaşadığımız sorunlarla ilgili çözüm bulmak için sahibinden.com çağrı merkezi aranmalıdır.

sahibinden.com sitesinden nasıl faydalanılır

web sitesine üye olunarak ilan verme, ilanlara mesaj atm, telefon numaralarını görme, kiraya verme gibi haklardan faydalanabilirsiniz. Elbette sınırlı sayıda ilan verme hakkınız bulunduğunu hatırlatalım. Bunun için paralı ilan verme seçeneklerini kullanmak gerekebilir. Üst sıralarda çıkmak büyük punto yazılarla ilan vermek için ücretli avantajlardan faydalanmak seçeneği sunulmaktadır. Bütün bu konuları konuşmak, öğrenmek, bilgi almak için sahibinden.com müşteri hizmetleri telefon numarası not edilmeli gerekli durumlarda aranmalıdır.

sahibinden.com sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’nin en büyük ikinci el alışveriş sitesi olan sahibinden için düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz. Bu site hakkında görüş, düşünce, eleştiri, şikayet, istek  ya da beklentilerinizi konu altına mesaj olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.



Bu yazı 756 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status