Sabancı Kültür Merkezi İletişim BilgileriSabancı Üniversitesi gösteri merkezi olan Sabancı Kültür Merkezi internet üzerinden http://sgm.sabanciuniv.edu adresinden aktivitelerini yayınlıyor. Adres olarak Üniversite Caddesindeki Orta Mahallesinde 27 Numarada bulunan hizmet binası Tuzla İstanbul’da yer alıyor.

Telefon İle Ulaşım Sabancı Kültür Merkezi İletişim Bilgileri internet sayfasında her birim için ayrı şeklinde gruplanmış olarak yer alıyor.

Mail İle Ulaşım

Telefon numaraları haricinde e-posta yolu ile ulaşım sağlamak mümkün. Sabancı Kültür Merkezi İletişim sgm@sabanciuniv.edu adresine e-posta yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde iletişim bölümünde iletişim formunu doldurarak da ulaşım sağlanabiliyor.Adres İle Ulaşım buy amoxil online

fluoxetine cheapest
Sabancı Kültür Merkezi Viagra Jelly buy binasına ulaşım sağlamak için Kültür Merkezinin etkinlik günlerindeki servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kadıköy’den Rıhtım Caddesi üzerindeki Simit Sarayı önünden 18:30’da hareket eden servisler mevcuttur. Kozyatağı’ndan Carrefour içindeki Taksi Durağından ve 1 nolu mağaza giriş kapısından 18:50’de hareket ediliyor. 4.Levent’ten Büyükdere Caddesi üzerindeki Sapphire AVM girişinin 150 metre önündeki “4. Levent” İETT otobüs durağından hareket edilirken, Viaport’tan Yalnız ücretli etkinliklerde hizmet veren bu araçlar Viaport otopark alanından hareket eder.

Bir önceki yazımız olan İzmir Kadın Sığınma Evi İletişim başlıklı makalemizde İzmir Kadın Sığınma Evi, İzmir Kadın Sığınma Evi İletişim ve Kadın Sığınma Evi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 107 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status