Sabahattin Zaim ÜniversitesiSabahattin Zaim Üniversitesi İlim Yayma Vakfı tarafından kurularak yüksek öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Burada üniversitenin bulunduğu mekanda Vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy öğrencilik, aynı zamanda hocalık da yapmıştır. Biz de sizlere bu değerli Eğitim Kurumu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapacağız. Mehmet Akif Ersoy’un anısına daha önce Vatan şairimize ev sahipliği yapan kurumun bölümü Fuaye Salonu olarak dizayn edilmiş hiç kapının üzerine ve çerçevelerine İstiklal Marşı’mızın bütün kıtaları yerleştirilmiş aynı zamanda Mehmet Akif’in büyük bir portresi de mekanı süslemiştir.

Sabahattin Zaim Üniversitesi  telefon numarası

Bu mekanda yine Mehmet Akif Ersoy‘a saygı anısına tarım müzesi de yerleştirilmiş gençlerin bu önemli mekandan esinlenmesi düşünülmüştür. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Osmanlı Devleti zamanında zirai eğitim alanında ilk girişimleri 1848 senesinde Yeşilköy’de bulunan Mektebi Ziraati Şahane’nin kurulması ile gerçekleşmiş. Fakat bu okul farklı nedenlerden dolayı ikinci senesinde eğitim-öğretim faaliyetlerini kapatılmıştır. Günümüzde bu kurumun devam niteliğinde hizmet veren Sabahattin Zaim Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası merak eden Ziyaretçiler için bu yazıyı hazırladık.Sabahattin Zaim Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla üniversitenin akademik birimleri öğrenci işleri aday öğrencilerin yapması gerekenler kütüphane uluslararası ofis gibi merak ettiğiniz konular için üniversitenin telefon numarası 444 97 98 olarak hizmet vermektedir üniversitenin tarihçes Vakıf, vizyon, misyon, kalite politikaları, İdari Bilimler stratejik plan gibi konular içinde web sitesine girerek gerekli bilgilendirme sahibi olursunuz. Üniversitenin akademik birimleri oldukça kalitelidir her öğrencilere farklı fırsatlar sunan Sabahattin Zaim Üniversitesi telefon numarası sizlere gerekli Bilgilendirme için hazır beklemektedir. Üniversitenin yüksek okulları Enstitüleri fakülteleri bölümleri dil okulu ortak dersler ya da diğer konular için arama yaparak kafanıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Sabahattin Zaim Üniversitesi

Sabahattin Zaim Üniversitesi

İstanbul Zaim Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Kurumsal olarak bilgi almak insan kaynaklarında kariyer amaçlı merak ettiğiniz konuları sormak üniversitenin öğrencilerin sunduğu fırsatları öğrenmek, kurumun diğer üniversitelerden farkı ya da bilimsel teknolojik çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Sabahattin Zaim Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 97 98 numaralı telefon aranabilir. Ayrıca Eyüp yerleşkesi telefon numarası 212 418 68 22 Fındıklı yerleşkesi Sürekli Eğitim Merkezi telefon numarası 212 692 97 92 numaralı telefonlarda aranabilir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 634 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status