REKLAM-TANITIMNUMARASIKAÇ.COM çok iddialı bilgilendirme ve iletişim sitesidir. Henüz 1 yaşını doldurmak üzere olmasına rağmen akıllı seo yöntemleri sayesinde günlük tekil hit sayısı sürekli artmaktadır. Şu anda hit bilgilerimiz günlük yaklaşık 2-3k tekil, 4-5k çoğul civarıdır.

Arama motorlarının Sitemize yoğun ilgisi ile eklediğimiz her konu üst sıralara yükselmektedir. Yaklaşık 8 aylık bir zaman içinde yoğun ziyaretçi artışı gözlemlenmektedir.

Sitemiz NUMARASI KAÇ doğal yollarla yükselişi sağlamaya çalışmaktadır. Çok genç bir site  olmasına rağmen sitemizin  hızlı bir yükselişi var.
Yapılan çalışmalar seo kurallarına uygun olarak uygulanmaktadır. Her gün, düzenli bir şekilde sitemize uygun  tamamen özgün 300 ile 1000 kelime aralığında içerik girişi yapılmaktadır.

Sitemizde her türlü iletişim yolu tanıtılırken, aynı zamanda dünyaca ünlü isimlerin telefon numaraları da paylaşılmaktadır. Özel ve kamu kurumları ile ilgili bilgilendirme de yapılmaktadır. Ayrıca özel kuruluşların çalışmalarına da yer verilerek bilgilendirme yapılmaktadır. En çok aranan bilgiler de insanla alakalı yazılar da sitemizde yer almaktadır.İLAN REKLAM ALIMI

Arama hacmi yüksek kelimelerde üst sıralarda yer alan işlevsel özelliği bulunan sitemize  ilan veya reklam verebilirsiniz . Siz de pırıl pırıl, doğal yollardan yükseliş gösteren sitemizden faydalanmak isterseniz  ilan veya reklam fırsatın değerlendirebilirsiniz.

Geleceğin iddialı sitesinde şimdiden yerinizi alarak ilan ya da reklamlarınızı yayınlatmak isterseniz iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de kazanın biz de!

NUMARASI KAÇ sitesi doğal yükselişine devam etmek amacıyla otoriter ve kaliteli news kayıtlı 20’denfazla siteden tanıtım yazısı almıştır ve almaya devam edececektir. Site index hızı her geçen gün sürekli artmaktadır.
Kısacası; şimdilik tanıtım yazısı almayı kesinlikle düşünmüyoruz ama ürün tanıtımı, hizmet reklamı gibi düşünceniz varsa düşünebiliriz. Birlikte kazanmak için karşılıklı konuşalım. Reklam felsefemiz; Siz de kazanın biz de.REKLAMLAR

DMCA.com Protection Status