Radikal Gazetesi telefon numarası kaç Radikal Gazetesi

Radikal Gazetesi telefon numarası kaç olduğunu merak edip araştıranlara sunuyoruz. 1996’dan beri Doğan Yayın Holding’e bağlı olarak yayın yapan Radikal Gazetesi Müşteri Hizmetleri telefon numarası sizler için araştırıp bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Basılı olarak yayın hayatına 1996 yılında başlayan Radikal Gazetesi; Radikal Hayat, Radikal kitap ve Radikal2 ekleriyle çıkmaktaydı, ancak 2014 tarihinde basılı yayınını sonlandırarak dijital gazeteciliğe geçiş yaptı. 2 Aralık 2015 tarihinde Can Erciyes ve Ezgi Başaran yayın yönetmenliği görevlerini bıraktılar. 22 Mart 2016 tarihinde internet yayınlarının da son bulacağı duyuruldu. Türk ve dünya haberciliğinde farklı bakış açısı ile dijital gazeteciliğe devam eden Radikal, Türkiye’de farklı ve Özgün haber yayıncılığı yapan önemli kuruluşlardan birisidir.

Radikal Gazetesi Yazarları

Radikal bünyesinde çok farklı yazarları barındırmaktadır. Yazarlar arasında Altan Öymen, Oral Çalışlar, Murat Yetkin, Cüneyt Özdemir, Ahmet İnsel en çok dikkat çeken isimlerdir. Tarhan Erdem de yine orjinal yorumlarıyla en çok okunan yazarlar arasındadır.

Radikal Gazetesi telefon numarası kaç

Eğer Radikal gazetesi ile ilan verme, abonelik, üyelik gibi işlemler için üyelik formunu kullanmanızı tavsiye ederiz. İletişim daha ziyade dijital ortamda gerçekleştirilmektedir.RADİKAL

RADİKAL

Radikal gazetesi Müşteri Hizmetleri telefon numarası 212 677 00 00 olduğunu hatırlatalım.

Reklamcılık ve diğer iletişim Hizmetleri için bu telefon numarasını kullanabilirsiniz. Radikal gazetesi kültür, sanat, ekonomi, Spor, Otomotiv kategorilerinde okurlarına bilgilendirme yapmaktadır.

Daha ziyade köşe yazarları ile dikkat çeken Radikal Gazetesi ücretsiz üyelik sistemi ile de kolayca bilgi alınacak dijital gazetelerden birisidir. Her türlü konuda bilgi almak, düşüncenizi iletmek için Radikal Gazetesi Müşteri Hizmetleri telefon numarası aranarak müşteri temsilcisi ile görüşüp fikirlerinizi iletebileceğiniz gibi gazetenin iletişim formunu doldurup hızlı ve etkili haberleşme sağlanabilir. Radikal Gazetesi yönetim kurulu başkanı Vuslat Doğan Sabancı olduğunu hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 754 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. yaşar dedi ki:

    yazınız gayet başarılı akıcı ve usluplar yerinden olmuş

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status