PTT Kargo telefon numarasıYurt içi ve yurt dışı Lojistik hizmetler sunan PTT Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası mutlaka bilinmesi gerekenler arasındadır. Haberleşme niteliği taşıyan en fazla 30 gram ya da 300 desi metreküp hacme sahip olan her türlü maddenin taşınmasına posta kargosu adı verilmektedir. PTT hem posta kargosu hem de normal haberleşme niteliği taşıyan yazılar içermeyen ağırlığı 30 kilogram ya da 301 metre küp hacmi üzerinde bulunan ve adına kargo denilen hizmet sunmaktadır. Son dönemde Türkiye’de kargoculuk sektörü oldukça hızlı artmıştır. Çünkü yeni bir anlayış hakim olmuş herkes her şeyi istediği yere rahat bir şekilde gönderme düşüncesine girmiştir. Özellikle köyden şehre göçün ve sanayileşmenin etkileri ile insanlar uzaklık kavramını ortadan kaldıran kargo ile hizmet almaya başlamıştır.

PTT kargo telefon numarası kaç

Türkiye’de bütün noktalara hizmet götürme özelliği bulunan PTT kargo doğal olarak postane sisteminin altyapısıyla Türkiye’nin her noktasına her türlü gönderiyi en kısa sürede ulaştırmak için yarış halindedir.

PTT kargo müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

PTT her türlü hizmete atıldığı gibi son zamanlarda kargo taşımacılığına ağırlık vermiştir. Son dönemde yeni yapılanmalara giren kurum özellikle kargo sektörüne daha fazla önem vermeye başlamıştır. Çünkü PTT elektronik alışveriş merkezi sistemi ile ticarete atılmış durum böyle olunca buradan alışveriş yapanlara uygun fiyata kargo hizmeti vermeyi düşünmektedir ve bunda da oldukça başarılıdır.

PTT Kargo çağrı merkezi telefon numarası kaç

PTT Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 788her türlü işleminizi yaptıktan sonra merak ettiğiniz konuları,soruları, sorunları gönderileriniz ile ilgili bilgileri 7 gün 24 saat bu numaradan sorgulayabilirsiniz. Elbette öncesinde gönderin numaranızı bilmeniz gerekir müşteri temsilcilerinin size yardımcı olabilmesi için kargo numaranızı not etmelisiniz ve ona göre hizmet almalısınız.

PTT Kargo

PTT Kargo

PTT kargo nasıl

Daha önce PTT Kargo hizmetlerinden hizmet alan arkadaşlar konuyla ilgili yorum yazabilir. Yani ürünler sağlam geliyor mu, zamanında teslim ediliyor mu yada gönderdiğiniz ürün pahalı  ürün mü, fiyatlar nasıl?

Kısacası PTT kargodan memnun musunuz, şikayetçi misiniz, tavsiye eder misiniz, düşüncelerinizi yazarsanız PTT kargo aracılığı ile ürün göndermek isteyenlere yardımcı olursunuz.

PTT kargo engelli müşteri hizmet hattı

Ayrıca PTT kargo müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere gönderilecek ürünler hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Bunun için PTT engelli vatandaşlara da kolaylık sağlamış onlara ayrı hizmet vermektedir. Bunun için de 0850 222 1 788 numaralı PTT çağrı merkezi aranarak müşteri temsilcisi ile konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 844 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status