Phılıps İletişim NumarasıPhılıps markası birçok alanda ürünler sunmaktadır. Televizyon, bebek ürünleri, ev aletleri gibi ürünler ortaya koymaktadır. Her türlü destek ya da şikayet için phılıps ile iletişim kurabilir ve detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Sizlere phılıps iletişim bilgilerini yazımızda açıkladık.

Phılıps İletişim Bilgileri

Phılıps iletişim numarası 0 850 222 44 66 numaralı hattır. Arayarak iletişim kurabilirsiniz. Anında yardımcı olacak ekipleri mevcuttur. Dilerseniz bulunduğunuz bölgeye yakın bir phılıps mağazasına gidebilirsiniz. Her semtte phılıps mağazasına denk gelme şansınız vardır.Phılıps’e Nasıl Gidilir?

Belediyelerin sizlere sunduğu toplu taşıma araçları ya da dolmuş ile gidebilirsiniz. Fakat yakınınızda phılıps mağazası varsa rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Phılıps iletişim adreslerini şoföre söyleyerek gidebilir ve aramak zorunda kalmayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efes Pilsen İletişim Numarası başlıklı makalemizde Efes Pilsen, Efes Pilsen İletişim ve Efes Pilsen İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 124 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status