Petkim İletişim BilgileriTürkiye’nin devleri arasında yer alan ve petrokimyalar üreten Petkim Genel Müdürlük olarak İzmir’de yer almaktadır. Her birimin iletişim bilgileri farklı olan Petkim’e, telefon ile, mail ile, merkez binasına karayolları ile ulaşım mümkündür.

Petkim Karayolları Ulaşım

Petkim Genel Müdürlüğü İzmir’in Aliağa İlçesinde yer alır. Siteler Mahallesinde, Giritlioğlu Caddesinde, Numara 6’da yer alan Genel Müdürlük binasına İzmir Otogarından Aliağa minibüsleri ve otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Ayrıca İzmir’in bazı diğer ilçelerinden direk olarak Aliağa Siteler Mahallesine minibüs ve otobüs bulunmaktadır.Petkim Telefon İle İletişim

Petkim iletişim bilgileri arasında öncelik olarak Genel Müdürlüğün iletişimidir. 232 Alan kodu ile 616 12 40 Numaralı telefon numarası 41 ve 42 diye devam eden 8 hatta sahiptir. Satış Müdürlüğü, Lojistik Müdürlüğü, Muhasebe Müdürlüğü gibi her birimin telefon numarası farklıdır.

Petkim Mail İle İletişim

Petkim ile mail yolu ile iletişim kurulmak istenmesi halinde petkim@petkim.com.tr adresinden Genel Müdürlüğe, musterisikayetleri@petkim.com.tr adresinden müşteri hizmetleri birimine ulaşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Tüpraş İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Tüpraş, Tüpraş İletişim ve Tüpraş İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 71 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status