Pendik Şifa Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası3500 metre karelik kapalı alanda 1995 senesinde hizmete açılan Pendik Şifa Hastanesi iletişim telefon numarası hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Kurumun çalışmaları, hizmetleri ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz. ISO 9000 Kalite Belgesi sahibi olan sağlık kuruluşu Medikal sektörde hem çalışanlarına hem de hastaneden hizmet alan insanlara en iyi çalışmaları sergilemektedir.

Şifa Hastanesi iletişim tel no merak edilmektedir. İletişime geçmek için hangi kanalları kullanmamız gerektiğini özetleyeceğiz.

Pendik Şifa Hastanesi iletişim telefonu

Hastanenin doktorları hakkında bilgi almak amacıyla ya da tanı ve tedavi ünitelerinde herhangi bir işiniz varsa konuyla ilgili bilgi almak amacıyla telefon aracılığıyla hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı kurumlar hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Pendik Şifa Hastanesi iletişim

 

Kurum bütün sigorta şirketlerinin anlaşmasını hastalarının hizmetine sunmak için çalışmalarını yürütmektedir.

 

 

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİ

Aksigorta

Acıbadem Sigorta

Anadolu SigortaGroupama

Yapı Kredi Sigorta

Güneş sigorta

AXA Sigorta

Genel Sigorta

Önemli sigorta şirketleri ile anlaşma sağlanmıştır.

Pendik Şifa Hastanesi telefon numarası 0216 390 92 43 olarak hizmet vermektedir.

Eğer çalışma düşünceniz varsa insan kaynakları birimi ile de görüşebilirsiniz. Hastanenin hemşire, teknisyen, doktor, hizmetli gibi eleman ihtiyaçlarını karşılamak için insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bunun için Pendik Şifa Hastanesi iletişim tel no 0216 390 92 43 numaralı çağrı merkezi sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır.

Hastanede yapılan tetkiklerin sonuçları görüş ve öneriler aşılar alerji testleri gibi konular hakkında sizlere gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Kanser riskine karşı korunmak için geç kalmayınız. Bir an önce gerekli tetkikleri yaptığınız bunun için farklı tedavi yöntemlerinin mutlaka sorunuz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 278 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status