Pendik Devlet Hastanesi İletişim BilgileriPendik devlet hastanesi İstanbul’da bulunan tam teşekkülü bir hastanedir. Birçok hastalıkların tedavi ve teşhisi yapılmaktadır. İletişim bakımından çok merkezi konumdadır.

Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan hastaneye ulaşım için Pendik ve Maltepe’ye gitmeniz gerekmektedir. Ulaşım için otobüs, metro, minibüs ve özel aracınızla gidebilirsiniz.

Nereden Gidilir?

Merkezi bir konumda bulunan hastane önünde tam durak bulunmaktadır. Kadıköy, Pendik, Kartal ve Maltepe’den çok rahat ulaşım sağlanmaktadır. Pendik Devlet hastanesi iletişim bakımından sorunsuzca ulaşabileceğimiz bir hastanedir.Hangi Araçlar Kullanılarak Gidilir

Devlet hastanesi önünden birçok otobüs geçmektedir. Otobüs ile ulaşım çok rahat ve kolaydır. Kendi aracınız, minibüs ve metro ile de ulaşım çok rahat sağlanmaktadır. Hastane telefon: 0216 491 29 37 Pendik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri adres: Batı mahallesi DR. Orhan Maltepe caddesi no:17 Pendik/ İstanbul 34790

Bir önceki yazımız olan Tuzla Belediyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, Tuzla Belediyesi iletişim ve Tuzla Belediyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 30 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status