Papa’nın Telefon Numarası – Papacy Telephone NumberPapacy telephone number, Papa’nın telefon numarası Roma başpiskoposu Katolik Hristiyanların dini liderliğini yapan Papa’nın iletişim bilgilerini merak edenlere yaptığımız araştırmaya paylaşıyoruz. Katolik Hristiyanların ruhani lideri konumundaki kişi hakkında bilgi almak isteyenler, ona mesaj göndermek iletişim kurmak için telefon numarası arayanlara bu yazıyı hazırladık. Dünya çapında önemli bir etkisi bulunan Papa’nın  katoliklerin Havari Petrus’un Halefi olarak kabul ettiği önemli kişidir.

Papalık İletişim Telefonu

Papalık tarihi çok çok eskilere dayanmaktadır. Papalık Kurumu farklı bir özellik taşımaktadır. Kurulduğu ilk yıllarda papalar Roma Kilisesi’nin ağırlık vermişler. Fakat daha sonra farklı kiliselerde işbirliği yapmış ve başka kimselerin çalışmalarına da karışmaya başladılar.

PAPALIK TARİHİ

Birinci yüzyılda, ikinci yüzyılda, dördüncü yüzyılda ve  beşinci yüzyılda papalar o dönem önderliklerini açık açık kamuoyu ile paylaştılar. 1451 yılında papalık arasında bir anlaşmazlık çıktı. Doğu Kilisesi ile Batı Kilisesi birbirinden ayrıldı. Bunun sonucunda da Papalığın doğudaki etkisi artarken batıdaki etkisi çok zayıfladı. Doğu papalıktan ayrılarak papalık kurumunun yargılama yetkisine reddetti.

Onuncu yüzyılda ise papalık dönemi için kabul edilemez bir durum yaşandı. Çeşitli hizipler sebebiyle Papalık Roma’dan ayrıldı. Mevcut papalar Fransız etkisinde kalarak 3 farklı kilise yönetimi oluştu. Hepsi de birbirinin diğerlerinden daha üstün olduğunu savundular. Bu döneme karanlık yüzyıl adı verilmektedir.Papalık Aynı zamanda imparatorluklarda da mücadele etmiştir. On üçüncü yüzyılda büyük ayaklanmaların sonlandırılması amacıyla imparatorluk ve papalık arasında kilise otoritesini korumak için mücadele yaşamışlar.

Papa'nın Telefon Numarası

Papa’nın Telefon Numarası

Papa’nın telefon numarası kaç

Çok farklı sorunlar sürekli yaşanmıştır ancak yine de şu anda dünya genelinde Hristiyan katoliklerin sözünü dinlediği etkisinde kaldığı Papa’nın telefon numarasını merak edenler olabilir. Biz de bu vatandaşlara yönelik yaptığımız araştırma sonucunda Papa’nın telefon numarası 39 06 69 82 olarak aranabileceğini söyleyelim.

Papacy telephone number 39 06 69 82

Papa ile ister doğrudan görüşmek için isterseniz, Mesajlaşmak için bu numarayı arayabilirsiniz.

Çok ilginç olan dünyadaki en küçük ülkede başkanlık yapan kişi ile görüşmek için dünyanın en yoğun kalabalık insan kitlesine önderlik eden kişinin telefon numarası sizlere sunulmuştur. Siz de inancımız gereği ya da insanlık gereği papa ile görüşmek isterseniz katolik lideri Papa telefon numarası 39 06 69 82 olarak hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Tiger Woods Telefon Numarası başlıklı makalemizde Eldrick Tont Woods telefon numarası, Tiger Woods ve Tiger Woods Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 524 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status