Pamukkale Üniversitesi Hakkındafluoxetine

Geçmişi 1957 yılında hizmete açılan kız öğretmen okuluna dayanan Pamukkale Üniversitesi eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri ve hizmetleri hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Kurumun ilk fakültesi Eğitim Fakültesi olarak hizmete açılmıştır. Daha sonra Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi 1976 yılında devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi olarak hizmet veren kurum 1982 yılında Denizli Mühendislik Fakültesi olarak faaliyetlerine devam etmiş. 1992 yılında Pamukkale Üniversitesi Dokuz Eylül Üniversitesi’nden ayrılarak hizmet vermeye başlamıştır. Teknik Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, iletişim, mimarlık ve tasarım müzik ve sahne sanatları diş hekimliği Denizli Sağlık Yüksekokulu, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu spor bilimleri ve teknolojisi Yüksekokulu turizm işletmeciliği ve otelcilik Yüksekokulu uygulamalı filmler yabancı diller ve ilçelerindeki meslek yüksekokullarının zamanla açılışı yapılarak Pamukkale Üniversitesi Türkiye’nin önemli Yüksek Öğrenim kurumları arasına girer ve böylece Türkiye’de önemli bir görev üstlenir.

Pamukkale Üniversitesi iletişim bilgileri

Kurumu adresi, Çamlaraltı Mahallesi Üniversite Caddesi Numara 11 Pamukkale Denizli

Pamukkale Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0258 296 20 00

Faks numarası 0258 296 23 38

Kampüsün adı Kınıklı KampüsüPamukkale Üniversitesi telefon numarası

Sizler de bu önemli Yüksek Öğrenim Kurumu hakkında bilgi almak merakınızı gidermek amacıyla Pamukkale Üniversitesi telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz. Özellikle öğrenci işleri telefon numarasını yoğun bir şekilde arandığını biliyoruz. Verdiğimiz elefon numarası arandığı takdirde sizleri öğrenci işleri servisine ya da personel işleri servisine bağlayarak sizin ister öğrencilikle ilgili isterseniz mezuniyetle ilgili isteklerinize anında çözüm üretilir.

Pamukkale Üniversitesi’nin temel değerleri

Kalite önemsemek, hizmet alanları odaklı çalışmak, yenilikçi hizmet anlayışı ile farklı yaklaşımlar sergilemek, kurumsal dürüstlük ve şeffaflık ilkesi ile çalışmak, topluma faydalı olmak amacıyla sorumluluk sahibi olmak yeniliklere ve gelişmelere açık olmak, eğitim kurumunun paydaşlarının görüşlerini dikkate almak. Paydaş odaklı olmak eğitim kurumunda yapılan bilimsel temeli olan çalışmalarda etiğe uygun şekilde çalışmak eğitimde akla bilime ve mantığa dayalı yöntemler ile insana değer vermek, üniversitede gerçekleştirilen faaliyetler sürekli iyileştirme anlayışı ile çalışılarak gerekli iyileştirmelerin sağlanması yapılmak olarak sıralanabilir.

Pamukkale Üniversitesi Çağrı Merkezi

Siz de Pamukkale Üniversitesi öğrencisi, çalışanı olmak amacıyla kurumun sizlere sunduğu fırsatlar hakkında bilgi almak amacıyla Pamukkale Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

viagra cheapest

amoxil online

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 526 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status