Pamukkale Turizm telefon numarasıPamukkale Turizm Türkiye’de hiçbir firmanın cesaret edemediği önemli bir adım atarak ilk kez şehir içi servislerini hizmete sokar. Böylece yolcu taşımacılığında yeni bir anlayış başlar.  Pamukkale Turizm telefon numarası ile 2000 li yıllara gelindiğinde Bilişim çağında otobüslerinde en iyi şekilde kullanan firma rezervasyon hizmeti sunmaya başlar. Bu sebeple Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası mutlaka not edilmesi öğrenilmesi gereken en önemli sebepler arasındadır. Çünkü bütün işlemler telefon bankacılığı telefon hizmetleri ile yapılmaktadır.

Pamukkale Turizm hakkında bilgi

Pamukkale Turizm, geçmişi çok eski olan yolcu taşıma firmalarından birisidir. Firmanın kurucusu olan Hüseyin Mazlum Bababalım, karayollarında yolcu taşıma fikrini Mustafa Kemal Atatürk’e çıtlatması ve Atatürk’ün de onaylaması ile 1960’lara kadar gelir. Güvenli ve kaliteli Kara yolculuğu için Pamukkale Turizm yollarda hizmete başlar. İlk seferlerini Denizli – Ankara Denizli İstanbul güzergahlarında yapar. Samimi ve kaliteli güven veren hizmet anlayışı ile yolcuların güvenini kazanır.Pamukkale Turizm çağrı merkezi aranarak bütün güzergahlarını kalkış saatlerinizi durakları gidiş geliş saatlerini şikayet dilek istek temennilerimizi iletebilirsiniz. Müşterilerine Çağın gereklerine uygun teknobüs otobüsleri ayrıcalığı sunan Pamukkale Turizm bugün dört yüzden fazla araç filosu 3700 civarında personeli ve 500 den fazla noktada karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Yılda 300 milyon yolcu taşıyan Öncü bir firmadır. Siz de bu ayrıcalıklı ve köklü firmada hizmet almak istiyorsanız Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası ile her türlü işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm çağrı merkezi telefon numarası kaç

0850 333 35 35 numaralı Pamukkale telefon numarası aranarak her türlü hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Pamukyol uygulaması ile yolcularımıza rahat bir yolculuk fırsatı vermeyi amaçlıyor. Bilişimin en iyi şekilde kullanan firma aynı zamanda insan kaynakları anlamında da işe ihtiyacı olanlara iş fırsatı vermektedir. Pamukkale Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken ise çağrı merkezi telefon numarasını aramaktır. 0850 333 35 35 numaralı Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri telefon numarasından da direk bağlanarak bütün yolculuk işlemlerinizi rahatça öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BİM müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde BİM Birleşik mağazalar Anonim Şirketi, bim müşteri hizmetleri numarası ve BİM müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 900 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status