Özlem Diyarbakır Müşteri Danışma Hattı Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin genç karayolu taşımacılığı firması olan Özlem Diyarbakır müşteri danışma hattı ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Oldukça önemli bir görevi yerine getirmeye çalışan Diyarbakır Özlem Turizm 2004 tarihinde faaliyete başlamış, başta Diyarbakır olmak üzere Türkiye’nin çoğu iline yolcu taşımacılığı yapmayı hedeflemiştir. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne ilk defa Royal class olarak adlandırılan kaliteli Mega Fortuna Man otobüsleri ile hizmet vererek hizmet kalitesini en üst seviyelere taşınmıştır.  Özlem Diyarbakır Turizm yolcu taşımacılığı sektöründe duayen olarak kendini atfetmiş olan firmaların kurucuları arasında bulunan Hacı Selahattin Güneş’in öncülüğünde kurulan firma sürekli bünyesine yeni otobüsler ve yeni uzman kadro ilave ederek gelip kendini geliştirmektedir.

Özlem Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne insan taşıma konusunda en hassas firmalar arasında bulunan Diyarbakır Özlem Turizm telefon numarası 444 44 21 olarak hizmet vermektedir. Son iki rakamı Diyarbakır plakası olan firmanın çağrı merkezi telefon numarası oldukça akılda kalıcı olarak düşünülmüştür. Bütün rakamlar 4 ancak son iki rakam Diyarbakır plakası şeklinde düşünüldüğü zaman kolayca akılda kalıcı mıdır? Sizler de firma ile ilgili her türlü konu hakkında rezervasyon ya da firmada çalışmak, şikayet, istek, dilek gibi aklınıza gelebilecek her türlü hususlar için Özlem Diyarbakır turizm çağrı merkezi aranabilir. sSzlere müşteri temsilcileri gerekli bilgilendirmeyi yapacak varsa sorunlarınızı çözmek için yardımcı olacaktır. Diyarbakır Özlem Turizm acenteleri aracılığı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Elbette her ilde ve her acente de farklı telefon numaraları bulunmaktadır, ancak siz her türlü sorununuzu isteğinizin çözümlenmesi amacıyla Diyarbakır Özlem çağrı merkezi telefon numarası olan 444 44 21 numaralı Telefonu aldığınız takdirde size yardımcı olacak ve isteklerimiz beklentileriniz yerine getirecektir.Özlem Diyarbakır

Özlem Diyarbakır

Özlem Diyarbakır firması otomasyon sistemine geçerek teknoloji yardımı ile aynı koltuğun birden fazla kişiye satılmasına önüne geçilmiş. Böylece herkes kendi özelliklerine uygun koltuk satın alma hakkını elde etmiştir. Yani bayanın yanına bay verilmez. Ya da bir Beyefendinin yanına bir bayan verilmez. Böylece süprizler yaşanmamış olur. Kimsenin de canı sıkılmaz. Ayrıca otobüste fazla yolcu çıkma sürprizi de eskiden yaşanırdı, bu otomasyon sistemi sayesinde hiç bir sürpriz yaşanmamaktadır. Çünkü teknolojinin en mükemmel şekilde kullanılması ile birlikte yolcular bu kötü sürprizlerden kurtulmuş oldu.

Özlem Diyarbakır telefon numarası kaç

Özlem Diyarbakır firmasının telefon numarası 365 Gün 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine her türlü sorunun çözümü için destek vermektedir. 444 44 21 numaralı çağrı merkezi arandığı takdirde sizlere yardımcı olunacaktır.

Özlem Diyarbakır firması hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’de önemli bir yolcu taşıma potansiyeli bulunan firma hakkında görüş öneri ve düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Yazacağınız yorumlar firma tarafından da takip edilecek daha kaliteli hizmet vermek için sizin görüşleriniz dikkate alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 737 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status