Özel Yunus Emre Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası7 gün 24 saat ister yatarak, isterseniz ayakta tedavi fırsatlarından faydalanabileceğiniz Özel Yunus Emre Hastanesi iletişim tel no ve çalışmaları hakkında merak edilen bilgileri sunuyoruz.

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde sağlık hizmeti veren ve konum olarak herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda yer alan sağlık kuruluşu sizlerin hizmetindedir. Yaptığı önemli çalışmalar sebebiyle İSO 9001 kalite belgesi almıştır. Ayrıca bebek dostu hastane olarak da ürüne kavuşmuştur.

Yunus Emre Hastanesi iletişim

Çağın son teknolojik yeniliklerini takip ederek hastaların iyileşmesi için sürekli gelişmeler içinde olan hastanenin telefon numarası 0216 310 47 88 olarak hizmet vermektedir. Siz de bu önemli sağlık kuruluşundan faydalanmak istiyorsanız gece-gündüz demeden insana değer veren ve hizmet odaklı anlayışla sizlere en iyi sağlık çalışmaları yapan kurumu arayabilirsiniz.

amoxil online Özel Yunus Emre Hastanesi telefon numarası

Doktorlar hakkında bilgi edinebilirsiniz ya da hastanenin servisleri hakkında merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Özel Yunus Emre Hastanesi telefon numarası arandığı taktirde acil servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aile hekimliği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Genel cerrahi

Ağız ve Diş Sağlığı

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Dahiliye

Radyoloji

Nöroloji

Kulak Burun Boğaz hastalıkları

Yoğun bakım hizmetleri ile ilgili olarak bilgi edinebilirsiniz.Özel Yunus Emre Hastanesi telefon numarası

İstanbul’un Üsküdar ilçesinin Mimar Sinan Mahallesi’nde yer almakta olan kurum ozon terapisi hizmeti de vermektedir. Konu ile ilgili bilgi almak amacıyla telefon numaralarını arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Hastanenin anlaşmalı sağlık kurumları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bildiğiniz tanıdığınız önemli büyük sigorta şirketleri ile anlaşması bulunan hastane sendikalar, okullar, resmi kurumlar, dernekler ve odalar ile de anlaşma içindedir. Özel Yunus Emre Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası arandığı takdirde indirimler, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi konularda da bilgilendirme yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 262 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status