Özel Derman Hastanesi iletişim telefon numarasıGeçmişi 1989 yılına kadar giden sağlık kuruluşu 1992 senesinde 8 ortaklı bir şirket olarak hizmet vermeye başlamış. prozac online Trakya Bölgesi’nin önemli illerinden biri olan Kırklareli’nde kurulmuş ilk özel hastane özelliğini taşımaktadır. Yaklaşık bin metrekare alan üzerinde kurulan ve 3000 metrekare kapalı alana sahip olan özel Derman Hastanesi telefon numarası 0288 412 36 00 olarak hizmet vermektedir.

Her türlü randevu ve bilgi alma amaçlı olarak burada sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.  Acil 24 saat sağlık hizmeti verilmektedir. Hastanede 22 yatak mevcuttur. 24 saat acil hizmet verilmektedir. Şu ana kadar yoğun bakım, yenidoğan, doğumhane ve 2 ameliyathane ile 12 farklı branşta poliklinik hizmeti sunulmaktadır.

Ayrıca röntgen, tomografi, radyoloji, laboratuvar hizmetleri, mamografi, kolonoskopi, endoskopi, kan transfüzyon merkezi, diyaliz merkezi ile Kırklareli’de vatandaşlara sağlık sorunlarına çözüm bulmak için hizmet vermektedir.Özel Derman Hastanesi iletişim

Poliklinikler sabah sekiz buçuktan akşam 17 ye kadar hizmet üretmektedir. Pazar günü hastane poliklinikleri sadece acil hizmet vermektedir. Sağlık sorunları olduğu zaman Kırklareli Lüleburgaz ilçesinde hizmet veren bu hastaneden ihtiyacınız olduğu zaman randevu alabilirsiniz.

Ayrıca hastanenin tıbbi bölümleri ve doktorları, servisleri insan kaynakları birimi ile görüşmek için de arama yapabilirsiniz çalışmak isteyen sağlık personeli hastanenin açık pozisyonlarını öğrenebilir. Burada çalışmak için yetkililerle görüşme yapabilir. Gitmeden önce özel sağlık sigortası anlaşmalı kurumları öğrenebilirsiniz. doxycyclin cheap Özel Derman Hastanesi iletişim tel no alınabilir. Hastanenin sunduğu online servisler laboratuvar sonuçları yeni doğan bölümü gibi uygulamalardan faydalanmak veya merak ettiğiniz konularda bilgi almak için arama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 221 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status