Özel Dentİstanbul Hastanesi iletişim telefon numarasıEn önemli organlarımızdan birisi olan dişlerin sizleri yarı yolda bırakmaması için sizlere önemli bir sağlık hizmeti veren Özel Dentİstanbul diş hastanesi çağrı merkezi telefon numarası kaç? İhtiyacınız olduğu zaman hangi telefonu aramanız gerekir. Randevu almak için kurumla ilgili bilgi edinmek için aramanız gereken numara 444 0 347 olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Beşiktaş’ta Yıldız Caddesi üzerinde vatandaşların her türlü ağız ve diş problemlerine çözüm üreten kurum sizlere her türlü hizmeti sunmak için çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Özel Dentİstanbul diş hastanesi WhatsApp telefon numarası 549 310 56 06 şeklinde size destek sağlamaktadır. Sabit telefon numarası 0212 310 56 00 şeklindedir.

İhtiyacınız olursa faks numarası 0212 260 63 07

2001 yılında hayata geçirilen sağlık kuruluşu ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmete başlamıştır. Vatandaşların her türlü ağız ve diş sağlığı sorununda kaliteli hizmet üretmektedir. 2003 senesinde diş hastanesi ünvanı ile İstanbullulara önemli sağlık hizmeti vermeye devam etmiştir. Tecrübeli çalışmaların sonucunda Amerikalı bir yatırım ortaklığı ile işbirliği yapmış. Böylece dünya çapında önemli bir marka haline gelmiştir.Dentİstanbul iletişim tel no

Yabancılar tarafından satın alınan hastane adını da Özel Dentİstanbul Diş Hastanesi olarak değiştirmiştir. Hastanenin 2 tane ağız ve diş sağlığı merkezi 3 tane de ağız ve diş sağlığı polikliniği hizmetlerine devam etmektedir. İhtiyacınız olması halinde sizlerde özel Dentİstanbul iletişim tel no aracılığı ile kendinize uygun bir hekim seçebilirsiniz. Randevu alabilirsiniz.

Dentİstanbul Bakırköy ağız ve diş sağlığı polikliniği ile Dentİstanbul Kozyatağı ağız ve diş sağlığı polikliniği hizmetlerine aralıksız devam etmekte iken 2013 yılında birleşme kararı alınmıştır. Bugün Beşiktaş ve Levent’te ağız ve diş sağlığı merkezlerinde uzman kadroları ile kesintisiz hizmet verilmektedir. Sizler de önemli dünya çapında kaliteli bir sağlık kuruluşundan hizmet almak istiyorsanız Dentİstanbul iletişim telefon numarası aracılığıyla bunu başarabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 175 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status