Özel Çapa Hastanesi iletişim telefon numarasıİstanbul Fatih Cialis Professional purchase ilçesi Çapa semtinde Şehremini Mahallesi’nde vatandaşlara sağlık hizmeti sunan Özel Çapa Hastanesi iletişim çağrı merkezi telefon numarası çalışmaları, hekimleri, birimleri hakkında sizlere önemli ipuçları vereceğiz. Sizler de ihtiyacınız olduğu zaman önemli sağlık kuruluşunda tedavi olabilirsiniz.

Uyku apnesi, kıl dönmesi ve farklı sağlık sorularınız varsa hastaneden tedavi olmak için randevu alabilirsiniz. Günün her saatinde arama yaparak kendinize uygun bir şekilde tedavi olmak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Özel Çapa Hastanesi iletişim tel no amoxil online 444 22 72 olarak hizmet vermektedir.

1991 yılında hizmete açılan hastaneden her türlü Sağlık Polikliniği hizmet vermektedir. Yaklaşık 4000 metrekare alan üzerinde hizmet veren hastaneden 58 yatak bulunmaktadır. 10 tane yoğun bakım yatağı, 10 tane de cerrahi yoğun bakım ünitesi mevcuttur. Üç tane koroner yoğun bakım ünitesinde yaklaşık 10 civarında yeni doğan bebeklere hayat vermek için çalışılmaktadır.Özel Çapa Hastanesi iletişim tel no

Hastanede her türlü uluslararası düzeyde hizmet vermek için çalışılmaktadır. Odaları tam bir otel ortamında sıcak su, kafeterya, televizyon yayını, internet, mini buzdolabı standart olarak odalarda bulunmaktadır. Tam teşekküllü laboratuvarlarda mikrobiyoloji, biyokimya hizmetleri verilmektedir. Her türlü hastaya çağın gereklerine uygun olarak güncellenmiş teknolojik cihazlar hizmet vermektedir.

Direkt röntgen cihazı, renkli doppler cihazı, 4 boyutlu ultrasonografi cihazı, tomografi cihazı, mamografi cihazı vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için hizmet nedir. Sizler de hastane hakkında bilgi almak, birimleri hakkında, doktorları hakkında merak ettiğiniz konularda nolvadex order Özel Çapa Hastanesi çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 195 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status