Özel Çamlık Hastanesi iletişim telefon numarasıİstanbul Bakırköy’de Zuhuratbaba Mahallesinde vatandaşlara “Hiçbir şey insan ve sağlık kadar değerli değildir.” sloganı ile hizmet eden Çamlık Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası kaç? İletişim kurmak için hangi numara aranması gerekiyor? Poliklinikler hakkında bilgi edinmek için, bir tetkik üniteleri hakkında görüşmek için veya randevu almak için aramanız gereken numarayı hemen söylüyoruz.

Anlaşmalı kurumlar ve poliklinikler, doktorlar hakkında bilgi edinmek veya tedavi olmak amacıyla randevu almak için antibiotic buy Özel Çamlık Hastanesi iletişim tel no 0212 543 36 18 Brand Cialis purchase ‘i arayabilirsiniz. Diğer alternatif ise0212 540 56 11 olduğunu söyleyebiliriz. Hastane 1992 yılında kurulmuş İncirli’de Bakırköy arasında hizmet vermektedir.

Yaklaşık 5000 metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Hastanenin yaklaşık 50 araca getirecek otoparkı ücretsiz olarak hizmet vermektedir. 45 tane yatak kapasitesi bulunan Özel Çamlık Hastanesi iletişim telefon numarası arandığı takdirde merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgilendirme yapılacaktır. Hastanenin 1996-97 yıllarında İstanbul Sağlık Müdürlüğü tarafından ödüle layık görülen özel hastaneler arasında yer edindiğini söyleyebiliriz.Özel Çamlık Hastanesi iletişim

Çağdaş ve kaliteli sağlık hizmeti sunan hastanede deneyimli ciddi çalışmalar yapılmaktadır. İşletme ve Tıp etiğine duyarlı, yasalara uygun hareket eden teknolojinin son gelişmelerini takip eden, gelişme ve eğitime sürekli açık olan hastane vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. Sağlık kuruluşu  önemli bir kurum olarak hasta yakınlarına ve hastalara karşılaştıkları her türlü sorunda çözüm üretmek için çaba harcamaktadır. Avrupa Birliği standartlarına uygun hizmet veren Özel Çamlık Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası generic prozac arandığı takdirde ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 194 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status