Özel Bayrampaşa Hastanesi iletişim telefon numarasıSağlık kurumu adını aldığı ilçenin Kartaltepe Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Sizlere Özel Bayrampaşa Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası hakkında bilgi paylaşımı yapıyoruz. Sağlık sorunları yaşarsanız kurum ile iletişime geçip siz de sorunlarının giderilmesi için çalışmalara başlayabilirsiniz.

1998 senesinde faaliyete geçen sağlık kuruluşu genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göğüs hastalıkları, dahiliye, kulak burun boğaz, kadın hastalıkları ve doğum başta olmak üzere önemli birimlerde hizmetler sunmaktadır. Alanlarında uzman hekimlerle destek sağlanmaktadır. Cerrahi operasyonlar gerektiği zaman hastanede ameliyat yapılmaktadır.

Ekonomik ve kaliteli sağlık hizmeti almak isteyen hastalara gerekli destek verilmektedir. Randevu almak, bilgi edinmek istiyorsanız özel purchase amoxil Bayrampaşa Hastanesi iletişim tel no 0212 581 33 33 nolvadex online Cialis Professional buy numaralı telefon aranması gerekir. İhtiyaç duyarsanız 0212 564 77 28 numaralı faks ile de sorunlarınızı giderilmesine fırsat verebilirsiniz.Bayrampaşa Hastanesi iletişim

Hasta memnuniyeti odaklı olarak çalışılan kurumda özverili ve güleryüzlü personel hastaların psikolojik olarak da tedavisi amacıyla özverili çalışmalar yürütmektedir. Sağlık kuruluşunda doktorlara güven duyulmaktadır. Hastanede farklı hizmetler yapılmaktadır. Başta ultrasonografik olmak üzere tansiyon ve şeker tedavisi, tüp bağlama, spiral takma, sağlam çocuk takibi yapma, lazer ile hemoroid tedavisi gerçekleştirme, laboratuvar hizmetleri, kolonoskopi, horlama tedavisi, gastroskopi, elektrokardiyografi, cerrahi sünnet işlemleri, Gelişme ve büyüme takipleri ,astım tedavisi hizmetleri, alerjik hastalıklara karşı test ve tedavi uygulamaları, Aile planlaması hizmetler yürütülmektedir.

Sizler de sağlık kuruluşundan hizmet almak istiyorsanız ister web sitesi aracılığıyla isterseniz Özel Bayrampaşa Hastanesi iletişim tel no ile merak ettiğiniz konularda sorgulama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 197 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status