Öz Bolu Turizm Seyahat telefon numarasıÖz Bolu Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası, Öz Bolu turizm iletişim tel no, Bolu Turizm Seyahat müşteri hizmetleri iletişim tel no amoxil online hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

1965 yılından beri otobüs işletmecilik faaliyeti yürüten firma çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Başlangıçta Abdullah Özkalkan tarafından faaliyete geçirilen firma 1980 yılında 6 servis ile seferlerine aralıksız devam etmiştir. 1985 yılına gelinceye zaman Öz Bolu Turizm, Bolu Seyahat ile birleştirildi. Böylece adına Öz Bolu Turizm olarak devam ettirdi. 1989 yılından beri stanbul Antalya, Bursa, İzmir seferlerini düzenli olarak devam ettirdi.

Halen çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Öz Bolu Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası  firma ile ilgili her türlü iletişim için Öz Bolu Turizm telefon numarası aranmalıdır.

7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet veren telefon numarası 444 34 14 olarak aranmalıdır. Viagra Soft order Öz Bolu Turizm şubeleri sunlardır;

Dörtdivan, Yeniçağa, Gerede, Kaynaşlı, Kampüs, Gölyüzü, Sümer, Bahçeli, Bolu terminal

Bütün şubelerinin iletişim telefon numarası 444 34 14 şeklinde aranarak destek alınmalıdır.

Öz Bolu Turizm

Sizlere Bolu’dan Kocaeli Gebze İstanbul-Karabük Bursa-İzmir güzergahlarında kaliteli yolculuk hizmeti veren firma ile site rezervasyon yaptırın.

Öz Bolu Turizm online bilet alma rezervasyon yaptırmak amaçlı olarak aramanız gereken telefon numarası 444 34 14 şeklinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin en köklü firmalarından birisiyle sevdiklerinize ulaşmak için bilet almak rezervasyon yaptırmak güzergahı öğrenmek şubeleri sormak veya diğer konularda bilgi almak amacıyla Öz Bolu Turizm iletişim tel no 444 34 14 numaralı telefon alınmalıdır.Batı Karadeniz bölgemizin önemli illerinden biri olan şehrimiz en önemli seyahat firması hakkında sizlere ayrıntılı iletişim bilgilerini sunmaya çalıştık. web sitesi aracılığı ile gerekli bilgi sahibi olabilirsiniz. Otobüsleri sizlere rahat bir yolculuk ettirmek için Dizayn edilmiştir. Öz Bolu Turizm Seyahat Anonim Şirketi Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerine sahiptir. Öz Bolu Turizm seferleri şu şekildedir. Bolu İstanbul Ekspres olarak hareket etmektedir. Bolu İzmit Gebze İstanbul Bolu İzmit Gebze İstanbul şeklinde günün farklı saatlerinde otobüs kaldırılmaktadır.

Öz Bolu Turizm

Ayrıca her gün  İstanbul’a Bursa’ya ve İzmir’e otobüs saatleri düzenlenmiştir. Yolculuklarınızda keyifle başlamak için bilet almak için şikayette bulunmak için istek taleplerinizi iletmek için Öz Bolu Turizm telefon numarası Dilediğiniz zaman aranır.

Öz Bolu Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası

Firma gerekli yetki belgelerini almıştır. Türkiye karayollarında güvenle yolculuk yapma belgesi sahibi olan Öz Bolu Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere merak ettiğimiz her konuda gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bu amaçla aramanız gereken telefon numarası 444 14 34 olduğunu Tekrar hatırlatalım.

Ayrıca firma ile ilgili eleştirilerinizi şikayetlerinizi istek dilek temennilerin için sitemizin alt tarafındaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Böylece firma sizin eleştirilerinizle kendini daha da geliştirip güçlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Aksaray Birlik Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Aksaray Birlik Seyahat iletişim telefon numarası, Aksaray Birlik Turizm iletişim tel no ve Aksaray Birlik Turizm telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 406 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status