Osmangazi Elektrik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon NumarasıOsmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi olarak hizmet veren, kısa adı OEDAŞ çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası nedir sizlere konuyla ilgili olarak gerekli bilgileri vereceğiz. Uşak, Kütahya, Bilecik, Afyon ve Eskişehir illeri ne Elektrik Dağıtım hizmeti veren firma onaltıncı dağıtım bölgesi olarak kabul edilmektedir.

Yıldızlar SSS Holding tarafından yapılan dağıtım faaliyetlerinde vatandaşlar bazı durumlarda bilgi almak için iletişim bilgilerini ihtiyaç duymaktadır. Sitemiz de sürekli olarak merak edilen ihtiyaç duyulan firmalar, kurumlar ve işletmelerin telefon numarası iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmaktadır. Bugünkü paylaşımınız İç Anadolu, Ege ve Marmara illerimizden birkaç birleşimin oluşturduğu Oedaş iletişim şikayet müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası hakkında olacaktır.

Osmangazi Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası

Firma sürekli olarak yenilik yapıp kendisini geliştirmek için çalışmaktadır. 2004 tarihinde yapılan özelleştirme kapsamında Merkezi Eskişehir’de bulunan ve içine Uşak, Kütahya, Bilecik, Afyonkarahisar’ın da girdiği illerde Elektrik Dağıtım faaliyeti yapmaktadır. Perakende dağıtım satışı yürüten Osmangazi Elektrik müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aranmak istediği zaman çağrı merkezi 186 olarak hizmet vermektedir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun ya da bölge içinde yer alan illerde ilçelerde kasabada yaşayan insanlar Osmangazi Elektrik arıza telefon numarası şikayet amacıyla aramak için sadece 186 tuşlaması yeterlidir.

OEDAŞ sürekli olarak vatandaşlara en iyi hizmeti vermek amacıyla kendini geliştirmektedir. Yaptığı çalışmalar doğal olarak elektrik enerjisi perakende satışı dağıtımı olarak özetlenebilir. ancak çalışmalarında sadece satış ve dağıtım değil işini en iyi şekilde yapmak amacıyla etüt planlama proje yapma ve gerekli sistemlerin kurulması yer almaktadır. Faaliyetlerini en iyi şekilde yaparak tüketicilere hakları olan hizmetleri götürmek durumundadır.Osmangazi Elektrik şikayet telefon numarası

Bazı istenmeyen durumlar Osmangazi Elektrik arıza kesinti şikayet telefon numarası araştırılmaktadır. Biz de bu konuyla ilgili vatandaşların ihtiyacına cevap vermek amacıyla yaptığımız değerlendirmede Oedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası 186 olduğunu tekrar edelim.

Osmangazi Elektrik

Evrak sorgulamak için, bilgi edinmek amacıyla abone olmak için ya da abonelikten çıkmak için her türlü konu hakkında sizlere destek verecek olan Osmangazi Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalı ve sorunlar giderilmelidir.

OEDAŞ şikayet telefon numarası yine aynı şekilde 186 çevirmek yeterlidir. Diğer sorunlarınız sorularınız ve bilgi almak faaliyetleri sorgulamak amacıyla kurumun müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere 7 gün 24 saat destek vermektedir.

Adı geçen illerde toplam 3 milyona yakın insan elektrik enerjisi hizmetlerinden faydalanmaktadır. Ancak istenmeyen durumlarda ya da beklenmeyen olumsuzluklardan kaynaklı sorunlar oluşabilir. Bu amaçla Osmangazi Elektrik çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası aranarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 395 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status