OSKİ telefon numarasıOrdu su arıza, Oski müşteri hizmetleri telefon numarası Ordu su ve kanalizasyon telefon iletişim bilgileri hakkında sizlere gerekli aydınlatmayı yapacağız. web siteniz sürekli ziyaretçilerine en güncel bilgileri sunmak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin sürekli gelişim gösteren illerinden Ordu su ve kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları hizmetleri iletişim bilgileri ile ilgili sizlere destek sağlayacağız. Kısa adı Oski olarak adlandırılan kurum 2015 yılında Ordu’nun nüfusunun 750 bini geçmesi sebebiyle Büyükşehir özelliğinde kaynaklanarak Ordululara su ve kanalizasyon hizmeti sağlamaktadır. 19 ilçesi bulunan Ordu’nun her türlü kanalizasyon ve su şebekelerinde sorumlu tüzel kişilik sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ancak bazı durumlarda arızalar kesintiler yaşanabilmektedir. İşte böyle durumlarda Oski iletişim bilgileri OSKİ telefon numarası kaç ne yapmalıyız, kimi aramalıyız diye vatandaşlar merak etmektedir.

OSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Eğer abone işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız ya da OSKİ borç sorgulama, arıza bildirimi su kesintilerinin sebepleri hakkında bilgi almak istiyorsanız aramanız gereken numara Alo 185 olduğunu hatırlatalım. Her türlü şikayet ve arıza işlemleri için Türkiye genelinde olduğu gibi Ordulu vatandaşlarda anında hızlı bir şekilde Alo 185 numaralı telefonu arayabilir. Ayrıca Ordu’ya özgü Ordu Su telefon numarası 0 452 233 06 96 numaralı telefonun gerekli desteği sağlayacağını hatırlatalım. Tahsilat işlemleri hakkında bilgi almak, kaçak su kullanımı bildirimi yapmak su kesintisi hakkında soru sormak arıza bildirimi yapmak sayaç işlemleri su kapatma işlemleri, devir işlemleri gibi konular hakkında bilgi almak amacıyla OSKİ müşteri hizmetleri sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.Oski müşteri hizmetleri telefon numarası

buy amoxil online Oski müşteri hizmetleri telefon numarası

Cialis Professional purchase OSKİ su borcu sorgulama

OSKİ su borcu sorgulama yapacaksanız internet web sitesi sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra borcunuz ekranda yansıyacak. İsterseniz ödeme işlemlerinde yapabilirsiniz sisteme üye olursanız bütün işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Oski iletişim tel no

Ordu su hizmetlerinden faydalanıyor sanız herhangi bir arıza durumunda ya da borç sorgulama ya da kaçak su bildirimi yapmak istiyorsanız Oski iletişim tel no Alo 185 sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Odeme noktaları hakkında bilgi almak istiyorsanız aynı şekilde anlaşmalı bankalar şubeler ile ilgili sizlere gerekli açıklama yapılacaktır. Abonelik kapatma işlemleri borç sorgulama ve ödeme işlemleri ile ilgili takıldığımız merak ettiğiniz yer olursa Oski telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır.

Viagra Jelly cheap

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 610 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status