Ordu Üniversitesi Hakkında2006 yılında hizmete açılan Ordu Üniversitesi iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri ve hizmetleri ile ilgili bilgi paylaşımı yapmak için bu yazımızı kaleme aldık. Oldukça genç bir Yüksek Öğrenim Kurumu olmasına rağmen tecrübeli akademik personeli sayesinde kendini ispat etmek için var gücüyle çalışan Eğitim Kurumu hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Ordu Üniversitesi’nde 19 Mayıs Üniversitesi’nden ayrılarak bünyesine dahil edilen fakülte ve bölümler hızlı bir şekilde gelişme göstererek sürekli büyüme göstermektedir. Bu amaçla uluslararası standartlarda bir üniversite olması için araştırma ve eğitim politikaları sürekli güncellenerek yeni hedefler belirlenmektedir. Böylece eleştiren, sorgulayan, araştıran, sorumluluk sahibi insiyatif alabilen empati kurabilen bireyler yetiştirilmesi için eğitim faaliyetlerine aralıksız devam edilmektedir. Öncelikleri arasında bütün lisans ve önlisans programlarının kalitesinin artırılması açık olmayan programların bir an önce gerekli hazırlıkların altyapılarının hazırlanarak eğitim-öğretime hazır hale getirilmesidir.

Ordu Üniversitesi eğitim programları Eğitim alan öğrencilerin mesleki birikime sahip nitelikli insan gücüyle hedef sektörde iş birliği yaparak sadece bilimsel gerçeklere göre değil sektörün bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde kurgulanması için çalışılmaktadır. Eğitim kurumunda iletişim ve bilgi teknolojileri de en üst düzeyde kullanılarak öğrencilerin faydalanması için gerekli şartlar ve altyapı günden güne geliştirilerek öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Bu amaçla kablosuz internet uzaktan eğitim ip televizyon ve Radyo yayıncılığı veritabanları online kütüphane gibi teknolojik hizmetler sunulmaktadır. Eğitim kurumunda farklı öğrenci kulüpleri oluşturularak farklı kültürlere ve sosyal yaşam örneklerine fırsat verilmektedir. 

Ordu Üniversitesi

Ordu Üniversitesi

Ordu Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak iletişime geçmek için 0 452 234 50 10 numaraları santral telefon numarası aranmalıdır. Adres, Cumhuriyet yerleşkesi Cumhuriyet Mahallesi Ordu şeklinde yazılmalıdır. İster akademik birimler, isterseniz öğrenci işleri, isterseniz üniversitenin insan kaynakları, duyurular, ihaleler veya diğer merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak amacıyla Ordu Üniversitesi telefon numarası aranarak size gerekli destek sağlanacaktır. Üniversitenin sosyal medya hesapları da takip ederek güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz eğitim kurumunun iletişim kanallarını kullanarak öğrencilere sağlanan kolaylıklar, burs, üniversitede yaşam, yeme-içme gibi merak edilen konuların cevaplarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Sürekli gelişen bir kentte süper eğitim alma düşüncesi olanlar burası tam size göre.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 541 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status