Oprah Gail Winfrey Telefon NumarasıKendi adıyla anılan bir Talk Show programı sunan Oprah Gail Winfrey telefon numarası araştıranlar merak edenlere ve sanatçıyla konuşmak mesaj yazmak Fikri üretmek isteyenlere FIRSAT SUNUYORUZ. Yaptığımız araştırma sonucunda telefon numarasını iletiyoruz 1954, 29 Ocak tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Mississippi eyaletinde küçük bir kasabada Doğan Oprah Gail Winfrey oldukça fazla Emmy ödülleri kazanmıştır. hem Talk Show programı sunan hem de kitap eleştirmenliği yapan aynı zamanda Oscar ödülüne aday gösterilen ve aynı zamanda yüksek tirajlı bir dergide yayıncılık yapmakta olan Oprah Gail Winfrey telefon numarası sizlere yaptığımız araştırma sonucunda sunulacaktır.

Oprah Gail Winfreyın telefon numarası kaç

Şu anda dünyada en çok parası olan Amerikalı siyahi sanatçı Oprah Gail Winfrey telefon numarası 312 633 11 82 dir. Chicagodaki ofisinin telefon numarası bu şekildedir. Eğer siz de kendisi ile ilgileniyorsanız iyi bir izleyicisi iseniz kendisine mesaj atabilirsiniz telefon edebilirsiniz, ancak açacağını sizinle konuşacak zamanı olacağını sanmıyorum yine de merak eden araştıranlar için ünlü talk show sunucusu Oprah Gail Winfrey ın telefon numarası 312 633 11 82 olarak not edilmelidir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde dolar milyarderi olan tek siyahi sanatçı olarak anılmaktadır. Oprah Gail Winfrey Protestan mezhebi ne ait bir çiftin kızıdır. Oprah ismi İncil’de geçmektedir. Annesi babası evlenmeden bu sanatçıyı dünyaya getirmişler. Oprah üç yaşında iken okumayı öğrendi. Ezberden İncil’in ayetlerini okumaya başladı ve çevresinde vaiz olarak tanındı küçükken oldukça yaramazmış ve büyükannesi onun küçük bir sopayla dövermiş. Oprah Winfrey çok zeki olduğu için ikinci ve sekizinci sınıfta okumadan sınıf atlatılan bu ünlü Talk showcu Amerika’da en çok takip edilen ünlüler arasındadır.Oprah Gail Winfrey

Oprah Gail Winfrey

Oprah  Winfrey ın telefon numarası nedir?

 Oprah  Winfrey’ın telefon numarasını merak eden araştıran izleyicilerine duyuruyoruz. İhtiyacı olanlar bu kanalı kullanarak kendisiyle iletişime geçebilir. 1983 yılında yarım saatlik bir sabah programı sunarak kendini tanıtan  Oprah daha sonra gününü bütün ülke çapında yayılmaya başladı. Böylece son zamanlarda Grup terapisi şeklinde seans şovlarına dönüştürdüğü program daha da ilgi görmeye başladı.

Oprah  Winfrey ın telefon numarası ile mesaj da yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tiger Woods Telefon Numarası başlıklı makalemizde Eldrick Tont Woods telefon numarası, Tiger Woods ve Tiger Woods Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1184 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status