Opet telefon numarası kaç?Sektörde güçlü altyapısı, ülkeye olan inancı ve gerçekçi vizyonu ile son dönemin en tutarlı ve en hızlı büyüyen petrol şirketlerinden biri olan Opet müşteri hizmetleri telefon kaç? konu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Opet petrolcülük Anonim Şirketi endüstriyel yakıtlar, madeni yakıtlar, ticari yakıtlar, perakende satışlar, uluslararası ticaret ve depolama konularında hızla büyüme gösteren önemli bir petrol şirketidir. Mersin ilimizde akaryakıt ve madeni yağ konularında faaliyette bulunan firma 10 yıl içinde önemli uluslararasıAkaryakıt Dağıtım Şirketi haline gelmiştir.

Opet hakkında bilgi

Anadolu’dan başlayarak ülkemizin pek çok ilinde istasyonlar açarak tüketicilere hizmet veren Opet adını Öztürkler Petrol olarak alarak yola çıkmıştır. 2002 yılında Koç Holding enerji grubu yüzde 50 hissesini ortak oldu ve bu tarihten sonra da yatırımlar gittikçe artmıştır.

Opet’in telefon numarası kaçtır?

günden güne sektördeki pazar payını artıran Opet Koç Holding enerji gurubuyla gücünü birleştirince Türkiye’de tüketicilerin en çok tercih ettiği dağıtım şirketleri arasında yer almaktadır. Hedefine ulaşmak için günden güne yatırım yapıp hizmetlerine geliştirmek ürün kalitesini artırmak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla sürekli yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’de müşteri memnuniyeti endeksine göre dokuz yıldan beri sürekli en fazla memnun kalınan marka seçilmektedir. OPET müşteri sadakati en fazla marka seçilerek üst üste onuncu defa bu ödüle layık görülmüştür. İSO Kalite Belgesi almaya hak kazanan Opet müşteri hizmetleri telefon numarası ile de tüketicilere her türlü konuda destek sağlamaktadır.OPET

OPET

Opet iletişim bilgileri nedir?

Sürekli olarak istasyonlarını artıran müşteri memnuniyetine odaklı emniyet sağlık ve çevre şartlarını göz önünde bulunduran sosyal sorumluluğu değer veren kaliteli ve uygun fiyata akaryakıt satışı sağlayan firma müşteriler tarafından bazı durumlarda eleştirilmektedir. Ayrıca müşteriler önerilerde isteklerde ve tavsiyelerde bulunulmaktadır. Bu sebeple Opet iletişim bilgileri müşterileri tarafından araştırılmaktadır. Biz de Opet iletişim bilgilerini firmaya ile ilgilenen kişilere derledik. Gerek bayilik almak için, gerek insan kaynakları için müracaat, gerek yaşanan herhangi bir olumsuzluk ya da teşekkür veya memnuniyet için Opet müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir.

444 67 38 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarası arandığı takdirde Opet müşteri temsilcileri sizlere her türlü bilgilendirme yapacaktır.

Opet hakkında ne düşünüyorsunuz?

karayolu taşımacılığı yapan ticari ya da özel araçlarıyla Opet istasyonlarından akaryakıt alan tüketicilerin konuyla ilgili düşüncelerini yorum olarak yazmaları için alttaki bölüme ayırdık görüşleriniz çok değerlidir.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 750 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status