Opet İletişim BilgileriBüyük bir akaryakıt firması olan opet birçok semtte ve ilde hizmet vermektedir. Birçok yakıt istasyonu bulunan firma uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Müşteri hizmetleri iletişim 444 67 37 numaralı telefondan sağlanmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarından firmaya ulaşmak ve takip etmek mümkündür.

Nasıl Gidilir?

Büyük bir yakıt firması olan opet genel merkezi iletişim bilgileri Barbaros Mahallesi Gelincik sokak no: 4/A Ataşehir/İstanbul olarak geçmektedir. Telefon numarası: 0216 522 90 00 nolu numaradır. Ataşehir’de bulunan firma genel merkezine toplu taşıma araçları kullanılarak ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.Nereden Gidilir?

Ulaşım çok rahat olarak sağlanmaktadır. Opet iletişim bilgileri internette mevcuttur. Kadıköy, Ataşehir gibi çeşitli semtlerden ulaşım araçları bulunmaktadır. Özel araçlarınızla E5 üzerinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Petkim İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim bilgileri, Petkim ve Petkim İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 45 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status