Opel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon NumarasıAlmanların köklü Otomotiv firmalarından birisi olan Opel çağrı merkezi iletişim telefon numarası kaç? Gerektiği zaman hangi iletişim kanalları kullanılması gerekir, sizlere destek sağlıyoruz. Yetkili satıcıları aramak, test sürüşü randevusu almak amacıyla da firmanın iletişim bilgileri araştırılmaktadır. Biz de sizlere online servis talebi için, teklif almak için, hizmetler hakkında bilgi almak için hangi numara aranır destek sağlıyoruz.

Opel iletişim merkezi telefon numarası

Çağrı merkezi 444 67 35 olarak hizmet vermektedir.

Opel Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0212 375 57 89 olarak aranmalıdır.

General Motor Türkiye Limited Şirketi Türkiye Temsilciliği telefon numarası ise 0232 850 40 00 şeklinde aranması gerekir.

Opel çağrı merkezi telefon numarası

Yaşadığınız bölgedeki yetkili servislerden yeteri kadar memnun değilseniz ya da Opel bayilerinden yeteri kadar destek alamıyorsanız durumu Opel Türkiye iletişim merkezi 444 67 35 numarayı haber verebilirsiniz. Böylece sizin her türlü beklentilerinizi ihtiyaçlarınız cevaplanacaktır. Size dönüş yapılacaktır. Sorunun kaynağını araştırılıp çözüme ulaştırılması için çaba harcanacaktır.

Özellikle binek araçlar sınıfında Türkiye’de oldukça fazla araç satan Opel firması Corsa, Astra, Meriva, Insegnia modelleri ile ilgi odağıdır. Siz de yeni çıkan modeller, yeni kampanyalar hakkında bilgi almak amacıyla Opel çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.Opel

Opel müşteri hizmetleri telefon numarası

Online servis talebinde bulunmak amacıyla firmanın web sitesinde kullanma şansınız olduğunu hatırlatalım. Ancak “ben telefonla görüşmek istiyorum teyit almak istiyorum” diye düşünenler Opel müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla gerekli bilgi sahibi olabilirler.

Otomobil kampanyalarından haberdar olmak ya da yeni çıkan otomobiller hakkında merak edilen konularda bilgi edinmek amacıyla firmanın iletişim telefon numarası aranabilir.

İletişim telefonu sadece otomobil kampanyaları, otomobil satın alma amaçlı değil, Finans sisteminden de faydalanabilirsiniz. Otomobil satın almak isteyenler yeteri kadar parası yoksa kendi ihtiyaçlarınıza uygun Leasing ve finansman çözümlerini Opel iletişim telefon numarası aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Firmanın filo kiralama sistemi de bulunmaktadır. Kapsamlı bir destek almak amacıyla araç Filo çözümleri için yine Opel müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır. Araç geri kazanımları, aksesuarları, fiyatları, garanti ve kasko gibi konular hakkında da sizlere ayrıntılı bilgi verilecektir.

Bir önceki yazımız olan Chevrolet Türkiye iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde Chevrolet çağrı merkezi telefon numarası, Chevrolet müşteri hizmetleri telefon numarası ve Chevrolet Türkiye telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 331 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status