Onur Air müşteri hizmetleri telefon numarasıMerkezi İstanbul Atatürk Havalimanı olan Türkiye’nin en ucuz maliyetli havacılık hizmeti sunan havayolu firması olan Onur Air müşteri hizmetleri telefon numarası araştıran ve merak eden müşterileri için bilgilendirme yapacağız. Aynı zamanda Türk firması olan bu havayolu şirketi hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

Onur Air hakkında bilgi

1992 yılında hizmete giren Türkiye’de özel havayolu firma özelliği taşıyan şirket Türk hava taşımacılığına önemli katkı sağlamaktadır. Onur Air oldukça güçlü ve çirkin bir konjonktürde rakipleriyle mücadele ederken tecrübeli ve kalifiye personeli ile zor dönemlerden geçerek sektörde tutmayı başarmış önemli havayolu şirketleri arasındadır. Sektör oldukça rekabet ister ve ayakta tutulmaz oldukça zordur. Ancak her şeye rağmen Türk havacılık sektörünün gelişmesine destek olmak aynı zamanda ticaret yapmak amacıyla hizmet veren firma bütün zorluklara rağmen uzunca bir dönem aralıksız hizmetlerine devam ediyor.

Onur Air müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

2003 senesinde uçak hava taşımacılığına başlayan ve sürekli büyümeyi hedefleyen Onur Air müşteri hizmetleri telefon numarasını araştırıp onlara hemen yardımcı olmaya çalışalım.

Onur Air telefon numarası kaç

Onur Air kampanyaları nelerdir, Onur Air nerelere uçuyor, Onur Air ile uçan müşteriler ne diyor konuyla ilgili sizleri bilgilendirelim. Aynı zamanda daha önce Onur Air hava yolları ile uçuş yapan kişilerin konu altına yorum yaparak diğer müşterilere yada ilk defa uçmayı düşünenlere yardımcı olmalarını umuyoruz. Yaşadığınız sorunlar memnuniyetiniz, beklentileriniz radar yapılıyor mu, zamanında uçuyor mu, bagaj hakkı ekran gibi bütün konularda diğer arkadaşlarımıza yol gösterici yorumlar yazabilirsin.Onur Air

Onur Air

Onur Air müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 210 66 87 olduğunu hatırlatalım.

7 gün 24 saat Onur Air telefon numarası aranabilir ve  durumunuzu sorabilirsiniz. Güzergahları sorabilirsiniz istek ve beklentilerinizi iletebilirsiniz. Eğer çalışmak istiyorsanız insan kaynakları birimi ile görüşüp konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Onur Air Türkiye’de 14 noktaya uçmaktadır. Dış hatlarda ise 25’den fazla ülkenin 120’ye yakın noktasına sefer yapmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar 90 milyona yakın yolcu taşımıştır.

Onur Air hakkında ne düşünüyorsunuz

Memnun musunuz, fiyatları nasıl, ekranın altı zamanlaması  uçakları nasıl, bu konular hakkında yorumlarınızı yapabilirsiniz diğer yolcular ya da yolculuk yapmayı düşünen kişiler hakkında için faydalı bilgi vermiş olursunuz. Eğer havacılığa meraklı iseniz Onur Air insan kaynaklarına müracaat ederek çalışma hakkı elde edebilirsiniz. Elbette gerekli şartları taşımak koşuluyla sizlere Onur Air telefon numarasını ve firma hakkında gerekli bilgileri özetle vermeye çalıştık son olarak Onur Air 1500 civarında insana istihdam sağlamaktadır ve 30 civarında uçağıyla dünya semalarında insanları istedikleri yere taşıma yaşındadır diyerek hayırlı uçuşlar dileyelim.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 914 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status