Ömer Halisdemir Üniversitesi HakkındaÖmer Halisdemir Üniversitesi Niğde Üniversitesi hakkında sizlere gerekli bilgilendirme yapmak amacıyla yaptığımız araştırmayı paylaşıyoruz. Eğitim kurumumuz İç Anadolu bölgemizin önemli tarihi şehirlerinden Niğde ilinde faaliyet göstermektedir. Kısa süre önce ülkemizde kaos yaratmak isteyen fethullahçı terör örgütü tarafından başlatılan darbe girişiminin engellenmesi amacıyla ilk kurşunu sıkan ve şehit olan kahramanımız Ömer Halisdemir memleketi Niğde olması hasebiyle 15 temmuzdaki kahramanlığı ölümsüzleştirmek amacıyla kendi memleketindeki Yüksek Öğrenim Kurumu’nun adı da alınan karar gereği Ömer Halisdemir Üniversitesi’ne dönüştürülmüştür. Biz de bu kahraman Vatan evladını rahmetle yad ediyoruz ve şehitlerimizin adına yaşatılması için yapılan bu girişimi destekliyoruz.

Ömer Halisdemir Üniversitesi  buy Amoxicillin

Sizlere insanın göğsünü kabartan aynı zamanda yüreğini sızlatan Ömer Halisdemir Üniversitesi iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri, hizmetleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Spor, Sanat bilim alanlarında katılımcı sorgulayan dinamik araştıran kültürel değerlere sahip çıkan evrensel düşünebilme özelliğine sahip öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen, teknoloji ve bilimin ışığında gelişmesini devam ettirecek, bölgenin ve ülkenin bütün insanlığın hizmetine katkı sağlamak amacıyla görev yapacak bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Eğitim Kurumu rekabet gücüne sahip teknoloji ve bilimi en üst seviyede kullanan bir üniversite olmak için hızlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Eğitim kurumunda bine yakın akademik personel görev yaparken beş yüzden fazla da idari personel öğrencilerin yetişmesi için buhar gücü ile hizmetlerine devam etmektedir. Aynı şekilde Üniversitede öğrenci sayılarda sürekli olarak artış göstermektedir. Eğitim fakültesinde 2200 fen edebiyat fakültesinde 30 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 3858 Mühendislik fakültesinde 3196 tarım bilimleri ve teknoloji fakültesinde 197 Mimarlık fakültesinde 169 iletişim fakültesinde 124 Türk musikisi Devlet konservatuarı’nda 62 Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda 887 Bor meslek yüksekokulunda 2218 Bor Halil Zöhre Ataman Meslek Yüksek Okulu’nda 349 Niğde Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda 2871 Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda 2161 Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nda 805 Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Yüksek Okulunda 652 Ulukışla Meslek Yüksek Okulu’nda 445 sosyal bilimler enstitüsü’nde 1101 fen bilimleri enstitüsünde 862 eğitim bilimleri enstitüsü’nde 318 toplamda 24 1801 öğrenci 2015-2016 yılı itibariyle Yüksek Öğrenim faaliyetlerinden faydalanmaktadır.Rakamlar geçmiş yıllara göre analiz edildiği zaman Eğitim Kurumu sürekli olarak yeni bölümler ve yeni öğrenciler kazanarak doluluk oranını artırmaktadır.

Ömer Halisdemir Üniversitesi

Ömer Halisdemir Üniversitesi

Ömer halisdemir Üniversitesi iletişim bilgileri

Brand Viagra cheap

Eğitim Kurumu ile ilgili her türlü bilgi almak destek almak soru sormak amacıyla 0388 225 27 02 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Niğde Üniversitesi telefon numarası ya da Ömer Halisdemir Üniversitesi telefon numarası sizlere gerekli konularda sorduğunuz sorulara cevap vermeye çalışacaktır. Eğitim kurumunun adresi, Ömer Halisdemir Üniversitesi Merkez Kampüsü Bor yolu Organize Sanayi karşısı, Niğde şeklinde yazılmalıdır.

Ayrıca Twitter ve Facebook sosyal medya hesapları aracılığıyla de üniversitenin etkinliklerinden ve güncel haberlerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 536 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status