Okan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileriİstanbul’un en tanınmış Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan Okan Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri öğrenim ücretleri taban puanları yurt burs gibi bilgileri almak için sizlere ne yapmanız gerektiğini hatırlatacağız. Birinci tercihlere yüzde 50 burs fırsatı sunan Okan Üniversitesi  eğitim kurumunda geleceğe yönelik planlar yapanlara fırsat vermektedir. Ek yerleştirme ile bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Okan Üniversitesi telefon numarası

Okan Üniversitesi telefon numarası 444 65 26 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca sosyal medya hesapları aracılığıyla ya da kurumun öğrencilere sağladığı avantajlar takip edilebilir. Okan Kültür Eğitim ve Spor Vakfı tarafından kurulan üniversite genç dinamik yapısıyla gençlere yön vermektedir. 2003 – 2004 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Eğitim Kurumu başlangıçta fen edebiyat, iktisadi idari bilimler ve Mühendislik Mimarlık Fakültesi ile başlamış, aynı dönem fen bilimleri ve sosyal bilimleri enstitüleri kurularak programına genişletmiştir.

Okan Üniversitesi iletişim bilgileri

Kuruluş yılından itibaren sürekli program sayısını artırarak farklı alanlarda farklı ürünlere fırsat vermiş olan eğitim kurumu hakkında bilgi almak, merak edilenlerin cevabını bulmak gerekli durumlarda iletişim kurmak amacıyla Okan Üniversitesi telefon numarası 216 677 16 30 numaralı telefon da alınabilir.Okan Üniversitesi telefon numarası

Okan Üniversitesi telefon numarası

Okan Üniversitesi Çağrı Merkezi

Ayrıca üniversitenin canlı yayın yapan televizyonu radyosu hakkında ya da istek dilek temenni için Okan Üniversitesi Çağrı Merkezi 444 65 26 numaralı telefon da alınabilir. Oldukça sosyal etkinliklere bol bir üniversitede eğitim görmeyi düşünenlerin fırsatı değerlendirmesi gerektiğini hatırlatalım üniversitenin akademik birimleri eğitim merkezleri araştırma fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Öğrenci işleri hakkında bilgi almak akademik takvim yönetmelikler yönergeler Okan Üniversitesi eğitim ücretleri taban puanları ile ilgili merak edilenler öğrenilmesi amacıyla Okan Üniversitesi telefon numarası alınabilir.

Okan Üniversitesi direk bağlanmak telefon numarası

Ayrıca aday öğrencilerin neler yapması gerektiği hakkında ayrıntılı bilgi almak kontenjanlar ve puan hakkında merak edilenlerin öğrenilmesi amacıyla da aday olanların Okan Üniversitesi’ne katılmadan önce kafasındaki soru işaretlerinin giderilmesi amacıyla Okan Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 65 26 Tuzla Akfırat mevkiinde bulunan Okan Üniversitesi iletişim bilgileri ulaşım bilgileri hakkında bilgi almak amacıyla kurumun telefon numaraları aranarak merak edilenler öğrenilebilir.

Okan Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin en popüler vakıf üniversiteleri arasında yer alan Eğitim Kurumu hakkındaki düşüncelerinizi konu altında tartışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 588 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status