Necmettin Erbakan Üniversitesi HakkındaTürk siyasetinin önemli isimlerinden biri olan ve Konyalılarla adının özdeşleştiği kişi adına açılan Necmettin Erbakan Üniversitesi 2010 yılında kurularak hızlı bir gelişme göstermiş ve adından söz ettirmiştir. Biz de bu önemli şahsiyet adına açılan Konya’daki Yüksek Öğrenim Kurumu hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak için bu yazıyı kaleme aldık. Üniversite hızlı bir gelişme göstererek olağanüstü bir performans göstermektedir. Bugün dört binden fazla önlisans, 20.000 civarında lisans, 6500 civarında lisansüstü öğrenci; 1500 civarında akademisyen ve 1200 civarında idari personelin himayesinde eğitim-öğretim faaliyetinden faydalanmaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Eğitim Fakültesi, diş hekimliği,  mühendislik ve doğa bilimleri, fen, güzel sanatlar, havacılık ve uzay bilimleri, hukuk, ilahiyat, tıp, Sağlık Bilimleri, sosyal ve beşeri bilimler başta olmak üzere Turizm Fakültesi gençleri geleceğe hazırlamaktadır. Eğitim Kurumu çevreye ve insana faydalı olmak amacıyla bilginin üretiminde Evrensel ve etik değerlerin yerel bölgeden başlayarak uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak farklı etkinlik ve projelerle hizmet ve sanayinin sektörler arasında güçlenmesi amacıyla eleştirel düşüncenin hakim olduğu yenilikçi ve üretken bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi iletişim bilgileri

Adres, Nişantaşı Mahallesi, Doktor Hulusi Baybal Caddesi Numara 12 Selçuklu KonyaKonya Necmettin Erbakan Üniversitesi telefon numarası 332 280 80 80 olarak alınabilir gerek akademik birimler hakkında gerek üniversitenin diğer idari birimleri öğrenci işleri rüyada insan kaynakları hususunda bilgi alışmak görüşmek ve gerekli iletişimi kurmak amacıyla çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Öğrencilerin farklı iletişim kanallarını ve kullanabileceğini söyleyebiliriz. Kütüphane otomasyonu, akademik takvim, yönetmelikler, öğrenci toplulukları kütüphane kampüste yaşam gibi her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla aramanız gereken telefon numarası 0332 280 80 numaralı Necmettin Erbakan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasıdır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Erbakan Üniversitesi telefon numarası

Kampüste yaşam nasıldır, öğrenci işleri ile ilgili problemlerinizi çözümü üniversitenin etkinlikleri sanatsal ve kültürel faaliyetler Spor Araştırma merkezleri kütüphane Devlet Konservatuvarı yüksekokullar enstitü bölümler fakülteler ve üniversitenin her türlü çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Erbakan Üniversitesi telefon numarası alınabilir.

Ayrıca üniversitenin sosyal medya hesapları da takip edilerek aktif olarak güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Bu amaçla Facebook Twitter Google Plus ve YouTube kanallarını kullanarak üniversitenin etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 561 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status