Namık Kemal Üniversitesi HakkındaEdebiyat dünyamızın ünlü düşünür ve siyaset adamlarından biri olan Namık Kemal adına doğduğu yer olan Tekirdağ’da sizin açılan yüksek öğretim kurumunun adı doğal olarak Namık Kemal Üniversitesi olarak adlandırıldı. Biz de sizlere bu Avrupa’yı üniversitemiz hakkında gerekli bilgilendirme yaparak üniversitenin eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri çalışma alanları ve öğrencilere sağladığı fırsatlar hakkında bilgilendirme yapacağız. 2006 yılında hayata geçirilen proje ile Tekirdağ ilimizde eğitim öğretim faaliyetlerini başlayan Eğitim Kurumu sürekli gelişme göstererek yeni yeni bölümler yeni yeni programlar sayesinde birbirlerine arttırmaya çalışmaktadır. Türkiye’nin Trakya bölgesindeki üniversitelerden biri olan kurumda Tıp Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Fen, Edebiyat Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ziraat gibi oldukça önemli fakülte ve enstitü bulunmaktadır. Güzel Sanatlar, tasarım, Mimarlık, İktisadi İdari Bilimler, veterinerlik, ilahiyat fakülteleri de üniversitenin bünyesine dahil olmuş ve böylece gelişimini sürdürmektedir. Bugün Namık Kemal Üniversitesi’nde üç tane enstitü sekiz tane fakülte üç tane yüksek okul 6 tane Araştırma ve Uygulama Merkezi 11 tane Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır 1300 den fazla Akademik ve idari personel ile 27 bin civarında öğrenci üniversitede eğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim kurumunda yaşam hakkında bilgi almak, aday öğrencilerin Namık Kemal Üniversitesi taban puanları Bursa yeme içme barınma gibi konularda bilgi almak amacıyla üniversitenin iletişim bilgilerini kullanmasında fayda var. 10 yıldan beri hizmette olan Namık Kemal Üniversitesi telefon numarası 0 282 250 00 00 numaralı telefonla Size destek verecektir. Faks numarası 0282 250 99 00 olarak kullanılabilmektedir. Üniversitenin kurumsal bilgileri yurtta fırsatları öğrenci toplulukları, Tesisler, spor etkinlikleri, yemek listesi, fakülteler, yüksekokullar, akademik takvim, adayı öğrencilerin yapması gerekenler gibi aklınıza gelebilecek her türlü konuda aramanız gereken numara 250 00 00 numaralı telefondur. Namık Kemal Üniversitesi

Namık Kemal Üniversitesi

 Namık Kemal Üniversitesi tel no

Ayrıca her bölümün her fakültenin kendine özgü dahili telefon numarası bulunmaktadır sil bütün birimler ile iletişime geçmek amacıyla üniversitenin çağrı merkezi telefon numarası aracılığı ile kolaylıkla bağlanabilirsiniz Çorlu Mühendislik Fakültesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesiİ Sağlık Yüksekokuluİ Yabancı Diller Yüksekokuluİ Hayrabolu Meslek Yüksekokuluİ Şarköy Meslek Yüksekokuluİ Çerkezköy Meslek Yüksekokuluİ Marmara Ereğlisi Meslek Yüksekokuluİ Muratlı Meslek Yüksekokuluİ bilimsel ve teknolojik araştırmalarİ Uygulama ve Araştırma Merkezi gibi aklınıza gelebilecek bütün fakülte ve birimler arayacağınız numara ile sizlere merak ettiğiniz konular hakkında bilgilendirme yapacaktır. Namık Kemal Üniversitesi tel no istediğiniz zaman aranabilir.

Üniversitenin Android uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca bütün birimler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarını da kullanabilirsiniz. bunun için YouTube Instagram Twitter ve Facebook hesaplarını takip ederek üniversitenin etkinliklerinize yakından görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 537 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status