n11.com müşteri hizmetleri telefon numarasıİnternet vasıtasıyla işletmeden direkt olarak tüketiciye satış fırsatı sunan n11.com müşteri hizmetleri telefon numarası en çok aranan, araştırılan konular arasındadır. Sizlere Konuyla ilgili gerekli bilgileri vermek üzere bu yazıyı hazırladık. Her türlü sorun, şikayet, bilgi paylaşımı, sistem hakkında fikirlerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz. 2013 yılında Doğuş Planet firması tarafından kurulan n11.com hızlı bir Giriş yaparak Türkiye’de işletmelerin ve tüketicilerin önemli bir ihtiyacını gidermeye başladı. Siz de reklamlardan bol bol duyduğunuz ve özellikle Sergen Yalçın tarafından kamuoyuna tanıtılan n11 internet aracılık satış firması hızlı bir Trend yakaladı.

N11 hakkında bilgi

Güney Kore Merkezi Sg grup ile Türkiye’nin Doğuş Grubu bir araya gelerek Doğuş Planet adlı bir şirket kurdular. Bunun üzerine bir yıl sonra n11.com hayata geçirildi. Site ilk faaliyete geçtiği zaman numaraonbir.com olarak faaliyete girse de daha sonra adı değiştirilerek n11.com olarak faaliyetini yürütmektedir. Türkiye’de özellikle işletmelerin önemli bir ihtiyacını karşılayan firma tüketiciler tarafından da oldukça yoğun talep görmektedir. Sisteme üye olan firmalar ürünlerini rahatlıkla satma imkanı bulmaktadır. Böylece üretici ile tüketici arasında fazla aracı olmaksızın doğrudan satış fırsatı verilmiştir. Tüketiciler ucuza ürün almak için, üreticilerin n11.comda açmış olduğu mağazalardan ürün seçip satın alabilmektedir.N11

N11

 n11.com telefon numarası kaç

Böylesine önemli güçlü bir aracılık firmasının iletişim bilgileri hem işletmeler tarafından hem de tüketiciler tarafından araştırılmaktadır.

n11 alışveriş mağazasının telefon numarası hiç boş durmamaktadır ve sürekli müşteri temsilcileri her türlü soru sorun için iş başındadır. n11.com çağrı merkezi telefon numarası 0850 333 00 11

İnternette alışverişin en kolay yollarından hem satıcılar hem de alıcılar açısından karlı web sitesi n11.com sizlere önemli fırsatlar da sunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmek için alışverişin uğurlu adresi, sloganı ile yayın yapan web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Ayrıca konu ile ilgili bilgi almak için doğrudan n11.com müşteri hizmetleri telefon numarası alınarak sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

 n11.com hakkında ne düşünüyorsunuz

Bir çıkış yakalayan ve hemen hemen herkesin günde bir kez olsun girip ürünler hakkında, kampanyalar hakkında araştırma yaptığı ya da alışveriş yaptığı bu site ile ilgili görüşlerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1335 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Dilara mercan dedi ki:

    Aldiğim ürun Bahçivan pantolonu degiştirmek istiyorum yardimci olurmusunuz.

  2. hayrettin dedi ki:

    Her mamuller cok guzel

  3. Asuman dedi ki:

    Üye olmak istiyorum ancak siteniz mail adresimi reddediyor paten saç maskesi almak istiyorum yardimci olurmusunuz

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status