MUSKİ telefon numarasıMuski su arıza tel, Muğla su ve kanalizasyon işleri telefon numarası Muğla Su Müşteri Hizmetleri  borç sorgulama, iletişim bilgileri, MUSKİ telefon numarası ile ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Türkiye’nin Turizm merkezlerinden biri olan Muğla ilimizde içme suyu atık su ile ilgili çalışan birim olan Muğla su kanalizasyon sürekli olarak çalışmalarına devam ederek vatandaşlarına güvenle içilebilir su hizmeti vermek için çalışmaktadır. Altyapısını sürekli geliştirilerek sağlıklı su hizmeti vermeye çalışan Muğla Su iletişim telefon numarası hakkında sizlere yardımcı olacağız. İhtiyacınız olduğu durumlarda abone hizmetleri, su tarifeleri, sayaç işlemleri, kaçak su kullanımı hakkında bilgilendirme için Muski telefon numarası sizlerin hizmetindedir.

Muski müşteri hizmetleri telefon numarası

Su ile ilgili her türlü probleminiz olduğu zaman şikayetiniz istediğiniz için MUSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır. Peki Muğla su işleri ile ilgili aranması gereken telefon numarası kaçtır? Su kesintileri hakkında bilgi almak ya da su kaçağı hakkında bilgi vermek amacıyla aramanız gereken telefon numarası 444 48 01 numaralı telefondur.

Ayrıca  Türkiye’de bütün Büyük şehirlerde olduğu gibi Alo 185 numaralı telefon numarası aranarak güncel su kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz.  Ya da su kesintisi hakkında sorular sorabilirsiniz.  Arıza varsa su arıza bildirimlerini yapabilirsiniz. Muğla’da Su kaynaklarını en iyi şekilde değerlendiren Büyükşehir Belediyesi içme suyu ve arıtma tesisleri sayesinde vatandaşlara çağın gereklerine uygun hizmet vermek için çalışmaktadır.

Muski 2014 yılında hizmete açılmış. Muğla genelindeki bütün köy kasaba ilçelerin su işlerine bakmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olduğu zaman Muski Bilgi İşlem Daire Başkanlığı telefon numarası 444 48 01 numaralı telefonu veya Alo 185 alınabilir.MUSKİ

MUSKİ

MUSKİ arıza tel numarası

Muğla su adresi Şeyh mahallesi Koca Mustafa Efendi Caddesi Numara 2 Menteşe Muğla olduğunu hatırlatalım. Muğla Su telefon numarası 0252 214 48 85 numaradır. Her  türlü abone durumları hakkında bilgi almak iyi itirazlar,talepler,sayaç yenileme tesis düzenleme kaçak su kullanımı bildirme gibi durumlar için MUSKİ telefon numarası sizlere hizmet vermektedir.

Yeni  abone olmak istemiyorum hazırlaması gereken belgeler öğrenmek için ya da MUSKİ arıza tel numarası ile iletişime geçerek kanal kaçağı su patlağı gibi durumları bildirmek için unut müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır.

MUSKİ borç sorgulama

Sürekli  yatırım yaparak Muğlalılar a en kaliteli sağlıklı su ulaştırmak için çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü alt yapısını güçlendirerek çalışmasını aralıksız devam ettirmektedir. Yeni  belediye olan Muğla Büyükşehir ulaşmakta güçlük çektiği uzak yerlere de yemek götürmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de  MUSKİ borç sorgulama su arıza bildirimi su kesintisi hakkında soru sormak şikayet etmek amacıyla Alo 185 ya da 444 48 01 numaralı telefonlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 704 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status