Muş Alparslan Üniversitesi HakkındaMuş Alparslan Üniversitesi iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri ve hizmetleri hakkında yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Türklerin Anadolu’ya kalıcı olarak geldikleri ve karşısında Bizans ordularını buldukları diğer olan Muş ilimizin Yüksek Öğrenim Kurumu olarak hizmet veren Alparslan Üniversitesi hakkında sizlere yaptığım araştırmayı değerlendireceğiz. Türkiye’de bütün illerde Yüksek Öğrenim kurulması amacıyla yapılan çalışmalar sonucunda Muş ilimizde de haklı olarak tarihin en büyük Türk komutanlardan biri olan Alparslan’ın adıyla bir Yüksek Öğrenim Kurumu hizmete açılmış ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde yüksek öğrenime aç olan gençlere gerekli desteği sağlamaktadır. Eğitim Kurumu sürekli olarak kendini geliştirerek batıdaki bir üniversite ayarla gelmek için çaba harcamaktadır. Anayasamızın 137 maddesinde belirtilen mevzuat gereği sosyal bilimler ve Mesleki Eğitim konularında kaliteli eğitim vererek teknolojik ve bilimsel araştırmalar fırsatı vererek, bilgi etkili bir şekilde kullanan bilimsel düşünmeyi esas alan toplumun sorunlarına karşı duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla ulusal ve yerel kalkınmanın hızlanmasına aracılık etmek için sürekli kendini yenilemektedir.

Muş Alparslan Üniversitesi

Muş Alparslan Üniversitesi vizyon olarak mesleki ve sosyal bilimler eğitimi alanında bilimsel araştırmalar yapılarak evrensel standartlarda eğitim-öğretim fırsatı vererek milli ve milletlerarası seviyede herkesin tercih ettiği önemli bir Eğitim Kurumu olmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda kalkınmayı yerelden başlatarak bütün bölge ve topluma yansıtmak için çevreye ve emeğe değer veren insana demokrasiye ve özgürlüklere fırsat sunan Saygın bir eğitim kurumu olmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Cialis Black cheap

Muş Alparslan Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversite hakkında bilgi almak akademik birimler idari birimler, öğrenci işleri ya da diğer merak edilen konular hakkında bilgi almak amacıyla Muş Üniversitesi telefon numarası 0 436 249 49 49 numaralı telefon alınabilir. Kurumun adresi, Alparslan Üniversitesi kampüsü Diyarbakır yolu yedinci kilometre Muşyazılması yeterlidir.

Muş Alparslan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Bütün Fakülte, Yüksekokul, enstitü ve yüksek okulları hakkında bilgi almak amacıyla Muş Alparslan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0 436 249 49 49 numaralı hattı aramak yeterlidir. Buraya bağlandığınız takdirde ister Fen Edebiyat Fakültesi, isterseniz Eğitim Fakültesi ya da başka bölüm ya da birimler hakkında bilgi almak amacıyla sizlere gerekli destek sağlanacaktır.

Muş Alparslan Üniversitesi

Muş Alparslan Üniversitesi

Alparslan Üniversitesi sosyal ağlarda da etkin bir şekilde çalışmalarını kamuoyu ile paylaşmaktadır. İster Twitter, ister Facebook, isterseniz YouTube aracılığıyla Eğitim Kurumu etkinliklerini takip edebilirsiniz. Muş Alparslan Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarası da aynı şekilde sonu 49’la biten numaralar aranarak ihtiyacı karşılarsınız. Öğrenci işleri hakkında bilgi almak, öğrenci konseyleri, öğrenci toplulukları, İdari Birimler, akademik birimler, komisyonlar, kurullar ve diğer merak ettiğiniz bütün konular hakkında yetkili ağızdan bilgi almak amacıyla Muş Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarasını aramanızı tavsiye ederiz.

Üniversitenin web sitesi de sizlere gerekli bilgilendirmeyi interaktif olarak yapacaktır. İhtiyacınız olan bilgileri oradan da bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 415 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status