Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hakkında1992 yılında kurulan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi hakkında sizlere iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri ve akademik birimler hakkında bilgilendirme yapacağız. Üniversite hemen hemen bütün programları ile Yüksek Öğrenim ihtiyacı olan gençlerin hizmetindedir sürekli olarak büyüyerek bünyesine yeni programlar dahil eden Yüksek Öğrenim Kurumu Muğla ilimizde ve çevre ilçelerinde farklı fakülte enstitü Yüksekokulu meslek yüksekokulları ile hizmet vermektedir. Kurulduğu 1992 yılından itibaren teknolojik bilimsel gelişmelere katkı sağlayan, aynı zamanda Türkiye’nin sosyo kültürel değerlerine önem veren önemli bir kurumdur. Kapsamlı ve sistematik bir öğretim programı sayesinde yeterli ve gerekli 16 kıyı harekete geçirerek 1994 yılında önemli bir yatırım projesini geçilmiş. Böylece Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi yenilenmiştir. Adını da önemli işadamlarından ve Atatürk’ün silah arkadaşlarının biri olan bir zatın oğlu Sıtkı Davut Koçman mali destekleriyle güçlenmiştir.

Neden Sıtkı  Koçman Üni.

Sıtkı Koçman önemli bir hayırsever olarak üniversiteye gerekli desteği sağlamış. Böylece Muğla Üniversitesi katkılarından dolayı iş adamının adı verilmiş ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi olarak Türkiye’nin batı’daki önemli Yüksek Öğrenim Kurumu olarak hizmet vermektedir. Bugün eğitim kurumunda 4 tane enstitü, 13 tane fakülte, 18 tane Araştırma ve Uygulama Merkezi, 6 yüksekokul 13 tane de Meslek Yüksekokulu eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. 30 binden fazla öğrenci eğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanırken, binden fazla akademik personel ile sekiz yüzden fazla idari personel Üniversitede gençlere hizmet vermek için çaba harcamaktadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi taban puanları çok yüksek değildirMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi iletişim bilgileri

Bu batıdaki önemli Devlet Üniversitesi’nden faydalanma düşüncesinde olan gençlerin Muğla Üniversitesi telefon numarası aracılığıyla gerekli konularda bilgi sahibi olabilirler. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi telefon numarası 0 252 211 10 00 olarak aranabilir. Adres, Kötekli – Muğla şeklinde yazmak yeterlidir. Faks numarası 252 223 92 80

Gerek öğrenci işleri, gerek akademik birimler ya da genel bilgi almak için üniversitenin çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. Yükseköğretim kurumu sosyal ağları da etkin bir şekilde kullanarak güncel etkinlikler haberler duyurular, buradan haber verilmektedir. Bu amaçla Facebook Twitter Instagram linkedin YouTube ve Android uygulaması ile akıllı telefonlarınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi

Muğla Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Sıtkı Koçman Üniversitesi akademik takvim, öğrencilere sağladığı imkanları, kısmi zamanlı öğrenci fırsatları, öğrenci konserleri, yeme içme, barınma ve diğer konular hakkında bilgi almak yetkililerle görüşmek için Muğla Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranmalıdır.

Öğrencilere önemli fırsatlar verildiğini bu sebeple batıda olması sebebiyle de en çok tercih edilen üniversiteler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi taban puanları orta düzeyde olduğunu hatırlatalım ve herkesin rahatlıkla burada eğitimi verebileceğiniz söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 772 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] 20 yıldan beri Muğla Fethiye ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmeti veren özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi çağrı […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status