Milliyet okur hattı telefon numarasıYıllarca Doğan grubu bünyesinde yayın hayatına devam ettikten sonra 2011 yılında Demirören grubuna satılan Milliyet okur hattı telefon numarası okullar ve aboneleri tarafından merak edilen konulardan birisidir. Türkiye’nin en köklü ve en etkili yazılı ve görsel elektronik habercilik yayını yapan Milliyet habercilikte lider konumdadır. Çünkü Elektronik habercilikte Avrupa’da en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri olan Milliyet, doğal olarak Türkiye’de en çok okur ve ziyaretçi sayısı bulunan Web siteleri arasındadır. Ayda 10 milyondan fazla ziyaretçi Milliyet sayfalarını araştırmaktadır.

Milliyet hakkında bilgi

1926 yılında yayın hayatına başlayan Milliyet en etkili siyasi gazetelerden biri olarak bugünlere kadar gelmiştir. Milliyet farklı dönemlerde farklı siyasi çizgileri girmiştir. Kurulduğu ilk zamanlar o dönemin önemli siyasi partilerinden biri olan Demokrat Parti’yi desteklemiş. Daha sonrada yön değiştirerek sol partilere destek çıkmaya başlamıştır. O dönemde 20.000 civarında olan tirajını hızlı bir şekilde arttırarak yüz binleri geçmiştir. Milliyet gazetesi Batı gazeteciliği anlamında Abdi İpekçi’nin atılımları ile geliştirilmiş entellektüel yazarlar ve açık oturanlarla saygın bir gazete haline gelmiştir. 1960 yıllarında oldukça etkili yazarlar sahip olan Milliyet o dönemin önemli aydınlarını bünyesine katmış ve entellektüel gazetesi haline gelmiştir. Milliyet gazetesi siyasi zemine göre ve zigzaklar çizmiştir. 1970’lerde hem CHP’yi desteklemiş, yerine göre de Adalet Partisi’ne katkı sağlamıştır.Milliyet

Milliyet

Günümüzde ise ekonomik koşullar sebebiyle Doğan grubundan satılmış ve Demirören grubu satın almış, şimdilerde orta çizgiden giden çok yanlı olmayan bir gazetecilik anlayışı benimsemiştir. Elektronik haberciliğin yaygınlaşmasıyla Türk okurları tarafından en çok ziyaret edilen haber siteleri arasında yer almaktadır. Böylesine önemli güçlü etkili bir haber gazetesinin doğal olarak takipçilerin meraklıları fazladır.

Milliyet telefon numarası kaç?

Milliyet gazetesinin telefon numarası merak eden insanların Milliyet okur hattını not etmesinde fayda var. Milliyet okur hattı telefon numarası 212 337 99 99 olarak hizmet vermektedir. Sizlere her türlü konuda bilgi verilecektir. Milliyet, ister insan kaynakları, isterseniz reklam yayınlama ya da her türlü haber yorum eleştiri görüş bildirme ile ilgili konularda sizin düşüncelerinize değer vermektedir. Siz de Milliyet gazetesi okur hattı telefon numarası sayesinde gazete ile iletişime geçip düşüncelerinizi isteklerinizi önerilerinizi belirtip belirtebilirsiniz.

Milliyet gazetesi hakkındaki görüşleriniz

Türkiye’nin en eski köklü gazetelerinden biri olan Milliyet gazetesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili duygu düşünce ve eleştirilerinizi alttaki mesaj bölümüne yazıp tartışma açabilirsiniz, yapılan yorumlara cevap verebilirsiniz. Elbette yorumlar eleştiri boyutunda kalmak şartıyla! Aksi takdirde onaylanmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 819 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Celal yıldız dedi ki:

    Koskoca milliyet Gazetesi de olmuş bir akit Gazetesi…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status