Migros Müşteri Hizmetleri telefon numarasıMigros Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç

Türkiye’nin en eski ve en büyük mağazalarından biri olan Migros Müşteri Hizmetleri telefon numarası sayesinde en yakın şubeye öğrenebilirsiniz ya da en yakın mağazaları keşfedebilirsiniz. Migros’tan toptan alışveriş yapabilirsiniz. Sürekli büyüme hedefleri olan Migros yurt genelinde 1450 mağaza ile ihtiyaç sahiplerine perakende sektöründe öncülük yapmaktadır. Ülkemizin bütün illerinde şubeleri bulunan kaliteli ve yenilikçi adres olan Migros size iyi gelecek mottosuyla en iyi tarım ve kaliteli ürünleri güler yüzlü hizmet ile bütünleştirerek sunmaktadır.

Migros Çağrı merkezi telefon numarası kaç

Türkiye’de perakende sektöründe lider konumdaki Migros Anadolu Grubu tarafından satın alınarak sürekli büyümeyi hedeflemiş yeni mağazaları bünyesine katmaktadır. Yenilikçi Felsefe ile çalışan Migros Müşteri Hizmetleri servisine de ağırlık vererek müşteri değerlerine saygı gösteren önemli bir firmadır.

Migros Müşteri Hizmetleri telefon nedir

Migros sürekli kendini yenileyerek hizmetleriyle öncü konumdadır Migros Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdürlük telefon numarası 0216 579 30 00

Ücretsiz danışma hattı 0850 310 16 40 olarak faaliyet göstermektedir.Ayrıca Migros müşteri hizmetleri hattı 444 10 44 olarak hizmet vermektedir.

İletişim kurarak önerilerinizi Dilek şikayetlerinizi bildirebilirsiniz Migros çağrı merkezinde çalışan müşteri temsilcileri size her türlü kolaylığı gösterecek sizin sorunlarınıza çözüm üretecektir.

MMM

MMM

Sosyal sorumluluk çerçevesinde Çevre, Eğitim, Sağlık, Kültür, Sanat ve sosyal yardımlardan ağırlık veren Migros yatırımcı ilişkileri neden sürdürülebilirlik açısından fırsat vermektedir. Size güler yüzlü ve kaliteli hizmeti prensip edinen Migros hakkında bilgi vermeye çalıştık. Evlere de online olarak hizmet veren firmadan online alışveriş yapma fırsatı da bulunmaktadır. Bu sebeple müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyaçlarınızı telefon numarasını bildirebilirsiniz Migros Müşteri Hizmetleri telefon numarası  7 gün 24 saat sizlere hizmet sunmaktadır. Son hatırlatma, Migros yazan mağazalarda  Mharfi kaç tane ise  mağaza büyüklüğü ve kapasitesi doğru orantılıdır.

Bir önceki yazımız olan Aygaz müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Aygaz hizmet hattı kaç, Aygaz Müşteri Hizmetleri ve Aygaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1008 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status