Metro Turizm Telefon NumarasıUlaşım sektörünün lideri konumundaki firmanın çalışmaları hizmetleri ve iletişim bilgileri hakkında sizlere gerekli bilgilendirme yapacağız.

Şu anda Türkiye karayollarında filosunda en fazla otobüs bulunduran kara yolu şirketi olduğunu söyleyebiliriz. Kendi öz malı olarak 700’e yakın otobüsü bulunan firmanın toplamda bin 500 civarında otobüsü bulunmaktadır. Sürekli olarak yeni araçları firmasına dahil eden Metro Turizm hemen hemen Türkiye’nin her noktasına sefer düzenlemektedir.

Metro Holding etkili organizasyonlar yaparak Türkiye’nin her bucağına binden fazla acentesi ile yolcu taşıma hizmet vermektedir. Firma hem yurt içinde hem yurt dışına bilet satışı yapmaktadır. Son zamanlarda rakipleri ile önemli bir yarışma girmiş ve 1400 sefer ortalamasıyla günlük rakamları alt üst etmiştir. Bu rakamlar yılda ise 20 milyon civarında yolcu taşıma anlamına gelmektedir.

İllerimizde de şehir içi servisler aracılığı ile yolcularının evler ne kadar taşımaktadır.

Metro Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası

Her şeye rağmen bazı istenmeyen durumlar yaşanabilir. Firma ile iletişime geçmek dileklerinizi temennileriniz şikayetlerinizi bildirmek için 0850 222 34 55 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Karayolu taşımacılığı ile aynı zamanda demiryolu denizyolu havayolu taşımacılığında alternatifler olarak insanlara çözüm üretmektedir.

Metro Seyahat destek hattı sizlere her türlü imkanı sunmaktadır. Yolcum Nerede özelliği sayesinde Otobüsüm nerede olduğunu yolcunuzun ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz. Firmanın yolcu haklarına öğrenebilirsiniz. Satış ofislerini sorgulayabilirsiniz. Şehir içi servisleri güzergahları hakkında bilgi alabilirsiniz. Dinlenme tesislerinin sorgulayabilirsiniz. Kalkış saatlerini güzergah ve tarife bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.Metro Turizm

Metro Turizm

Metro Turizm iletişim tel no

Bunun için Metro Turizm iletişim tel no 0850 222 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca internet kullanmayı biliyorsanız Metro Turizm web sitesi sizlere her türlü kolaylığı göstermektedir. Üye olarak firmanın size sunduğu avantajları kullanabilirsiniz.

İndirimli yolculuk yapmak istiyorsanız Metro Turizm Passenger kart sahibi olabilirsiniz. Bununla indirimli bilet alarak ucuz yolculuk yapabilirsiniz.

Metro Turizm otobüs işletmeciliği bakımından Lider konumdadır. Bu sebeple sürekli insan kaynaklarına ihtiyaç vardır.

Metro turizm insan kaynakları telefon numarası

Eğer şoför olarak, host ya da hostes olarak bu firmada çalışmak istiyorsanız Metro turizm insan kaynakları telefon numarası 0850 222 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Böylece müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilerin yönlendirmeniz yapacaktır.

Metro Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere şikayetleriniz ya da açıklık getirecek yaptığınız aramaları değerlendirip şikayetiniz. Varsa plakası ile birlikte ile ihbar etmenizde fayda vardır. Mağduriyetinin giderilmesi için çalışılacaktır.

Firma ile ilgili düşüncelerinizi istek dilek temenni ve şikayetlerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efe Tur telefon numarası başlıklı makalemizde Efe Tur Çağrı Merkezi telefon numarası, Efe Tur iletişim tel no ve Efe Tur Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 414 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status