Metro Market telefon numarası kaç?Toptancı marketi olarak faaliyet gösteren aynı zamanda perakende olarak da tüketicilere her türlü satışı yapan Metro Market müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her konuda yardımcı oluyor. Eğer aldığınız ürünle ilgili eksik bilgi ya da sorun problem varsa ürünü değiştirmek gerekiyorsa ya da garanti kapsamında aldığınız ürünle ilgili bir sorununuz varsa hemen Metro Çağrı merkezini arayarak sorununuzu söyleyin sizlere neler yapmanız gerektiği söylensin.

Metro Market hakkında bilgi

Türkiye’de gittikçe mağaza zincirine arttırıyor. Türkiye’ye farklı Mağazacılık anlayışı getiren Metro grup dünyanın en büyük toptancı marketi olarak faaliyet göstermektedir. İlk mağazasını Almanya’da açmıştır. 1998 senesinde Metro toptancı Market dünyanın bir başka önemli markası olan nasıl oyun satın alarak uluslararası piyasada önemli bir güç haline geldi. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de snaflar tüccarlar ve işadamları Metro Toptancı Market ile daha çok kazanıyor. Daha ziyade toptancıların tercih ettiği Metro Market perakende sektöründe de satışlarına devam ediyor. 1990 yılından beri ülkemizde de faaliyetlerini sürdüren Metro Market taze, kaliteli uygun fiyatlı ürünleriyle ülke çapında yayılmış geniş mağaza aile Türk insanına hizmet vermektedir. Gıda güvenliği konusunda önemli projeler üreten tedarik zincirini verdiğiniz şeffaflık ile yapıldığı bu mağazada sebze meyve Antalya platformundan lojistik standartlar ile sağlanmaktadır.

Metro sebze meyve sektöründe Türkiye’de bir ilke imza atarak Lojistik Standart sertifikası almaya hak kazanan önemli Gıda satıcısıdır.

Metro Market müşteri hizmetleri telefon numarası arandığı taktirde sizi kampanyalar, ödeme çözümleri, işletmenizin ihtiyaçları, promosyonlar hakkında bilgi verilecektir. Ayrıca size özel çözüm fırsatları ve anlatılacaktır. Eğer herhangi bir sorunumuz, sıkıntınız, isteğiniz, beklentiniz varsa ona da anında çözüm üretecektir.

Metro Market müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

iletişim için aranacak telefon numarası 212 478 70 00Metro Market çalışma saatleri pazartesi cumartesi günleri 7.30- 22.00 arası pazar günleri ise 9.00- 22.00 arasındadır.

Türkiye’de Metro Market mağazası bulunan iller şunlardır; İstanbul Ümraniye, Samsun, İstanbul Pendik, Bursa Osmangazi, Bursa Nilüfer, İstanbul Merter, Mersin, Muğla Marmaris, Ankara Mamak, Malatya, Aydın Kuşadası, İstanbul Kozyatağı, Antalya Konyaaltı, Konya, İzmit, Kayseri, İstanbul Kağıthane, İzmir Gaziemir, Gaziantep, Ankara Etlik, Eskişehir, Balıkesir Edremit, Diyarbakır, Denizli, İzmir Çiğli, İstanbul Büyükçekmece, Muğla Bodrum, İstanbul Bayrampaşa, Ankara Batıkent, Antalya, Alanya, Adana ve stanbul Güneşli.

Metro Market

Metro Market

Herhangi bir konuda merak ettiğiniz, Kafanıza takılan, ürün bilgisi, kampanyalar, projeler, yeme içme, Restoran, balık fiyatları, Kültür Yayınları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.

Metroda satılmayan ürün yok desek abartmış oluruz. Taze balıktan taze sebze meyveye, dondurulmuş ürünlerden iş kıyafetlerine, profesyonel mutfak ürünlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü Ürün satışı yapılmaktadır. Sizler de her türlü bilgiyi alabilmek için Metro Müşteri Hizmetleri telefon numarasını kullanabilirsiniz Sizlere yardımcı olacak müşteri temsilcileri her türlü konuda bilgi verecektir.

Unutmayın metro market alışverişi için mutlaka metro kart sahibi olmak gerekir. Bunun içinde vergi levhası bulunan herhangi bir yakınımızı referans göstererek Mert metro kart sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Samsung Çağrı Merkezi, Samsung faks numarası ve Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 859 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status