Mersin Uluslararası Limanı İletişim Bilgileri1927 yılında Mersin liman şirketi kurulmuş olup 11 Mayıs 2007 tarihinde 36 yıl süre ile liman işletmeciliği Mersin uluslararası limanı cialis black 800mg cheapest antibiotic online MIP ye verilmiştir. 1962 yılında modern anlamda işletmeye açılmış olan liman modern yapısı ile dikkat çekmektedir.

Adres Bilgileri

Adres olarak Yenimah 101. caddesi 5307. sokak no: 5 33100 Mersin Türkiye olarak bilinmektedir. İletişim doxycycline online olarak kolay bir konumda yer almaktadır.Ulaşım Bilgileri

Telefon ile bilgi alabileceğiniz telefon numarası: 0324 241 29 00 olarak bilinmektedir. İletişim bilgileri internet sayfasında bulunmaktadır. Özel araçlarınızla çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz gibi otobüs ve tren ile de rahat bir yolculuk imkânı bulabilirsiniz. Mersi Şehirlerarası otobüs terminaline çok yakın mesafededir.

Bir önceki yazımız olan Ayasofya Müzesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ayasofya Müzesi, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 75 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status