Mersin Büyükşehir Belediyesi İletişim BilgileriBelediyecilik işlemleri için Mersin Büyükşehir Belediyesi internet üzerinden http://www.mersin.bel.tr/ adresinden hizmet veriyor. Adres olarak Atatürk Caddesindeki Çankaya Mahallesinde 19 Numarada bulunan hizmet binası Mersin Merkez’de yer alıyor.

Telefon İle Ulaşım

Mersin Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri internet sayfasında her birim için ayrı şeklinde gruplanmış olarak yer alıyor. Ayrıca tüm birimler için mobil telefon numaraları da mevcut.

Mail İle Ulaşım

Mersin Büyükşehir Belediyesi İletişim için telefon numaraları ve mobil numaraları haricinde e-posta yolu ile ulaşım sağlamak mümkün. info@mersin.bel.tr adresine e-posta yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.Adres İle Ulaşım

Mersin Büyükşehir Belediyesi hizmet binasına Mersin ilinin ilçelerinden ulaşım sağlamak oldukça kolay. Tüm ilçelerde merkeze giden minibüsler mevcut. Ayrıca diğer illerden ulaşım sağlamak için otogarda bulunan seyahat firmaları hemen hemen her şehre direk ulaşım sağlıyor. Havayolu ulaşımında Adana havalimanını kullanmak gerekiyor ve Mersin’e olan mesafesi 67 km. Adana Şakir Paşa Havaalanından Mersin’e giden otobüsler mevcut.

Bir önceki yazımız olan Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 104 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status