Medya Market müşteri hizmetleri telefon numarasıAvrupa’nın en büyük elektronik satış mağazalar zinciri Metro Group iştiraklerinden birisi olan Medya Market müşteri hizmetleri telefon numarası oldukça yoğun talep gören önemli numaralar arasındadır. Çünkü firma Türkiye’ye çok hızlı bir giriş yaptı hemen hemen Türkiye’nin her ilinde bir mağaza açarak başta elektronik olmak üzere her türlü dayanıklı tüketim malları ve ev gereçleri satışı yapmaktadır. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın pek çok ülkesinde Media Markt ve Satürn markası adı altında hizmet vermektedir.

Media Markt hakkında bilgi

1979 yılında Almanya’da kurucusu Leopold Stiefel tarafından küçük küçük çok sayıda mağaza yerine büyük bir tane önemli bir mağaza açarak, rakiplerini ekarte etme düşüncesi amaçlanmış ve bunda da başarılı olmuştur. Almanya’nın Münih şehrinde ilk mağazası açılan ve daha sonra mağazalar zincirini hızla çoğaltan Media Market telefon numarası kaç, gerektiği durumlarda ürünlerle ilgili bilgi alma kampanyaları öğrenme hangi illerde mağaza açılacak ya da var sormak öğrenmek isteyen müşteriler için biz de bu yazıyı kaleme aldık.

Media Markt telefon numarası kaç?

Almanya’da Elektronik Mağazacılık anlamında en büyük rakiplerinden biri olan satıyorum altılı firmayı 1990 yılında bünyesine katmış. Böylece sektörün en önemli kuruluşu haline gelmiştir. Metro grubu Media Market markasıyla dünyanın birçok ülkesinde elektronik mağazacılık işletmektedir. Şu anda dünya genelinde 15 farklı ülkede 700 den fazla şubesi ile mağazalar zincirini günden güne geliştirmektedir.Avrupa’nın en büyük Elektronik perakendecisi Media Market iletişim bilgileri şu şekildedir:

0850 222 1 500 numaralı ücretsiz müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir.

Media Market mail adresi kaç?

Ayrıca gerekli hallerde musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr mail adresi ile de iletişim sağlanabilir. Media Market müşterilerine ve çalışmak isteyenlere kariyer fırsatları da vermektedir. Eğer işe ihtiyacınız varsa ya da aldığınız ürünle ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız. Kampanyaları öğrenmek istiyorsanız, siparişiniz hakkında bilgi almak istiyorsanız Medya Market müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır.

Media Markt internet üzerinden e-ticaret sitesi kanalı ile de Ürün satışı yapmaktadır. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ürünler hakkında, kampanyalar hakkınd,a her türlü bilgi alışverişinde Media Market telefon numarası aranmalıdır.

Media Markt hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha önce Media markt’tan ürün aldıysanız ürünler hakkında, çalışanlar hakkında, hizmetleri hakkında olumlu ya da olumsuz görüş belirtebilirsiniz. Konu altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 818 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status