Medipol Hastanesi iletişim telefon numarasıSağlık alanında 1997 yılından beri ileri tıp teknolojisi ile insanlara sağlık hizmeti veren İstanbul Medipol Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası kaç? Acil durumlarda hangi numarayı aramam gerekiyor? Gerekli bilgi nedir sizlere yaptığımız araştırmaya sunuyoruz.

Çağımızın en modern tıp tekniklerini uygulayarak hasta memnuniyeti odaklı çalışan sağlık kuruluşu bilimde en yeni uygulamaları takip etmektedir. Sağlık alanında modern teknoloji hastaların hizmetine sunan sağlık kuruluşu kendini sürekli yenilemektedir.

Medipol Hastanesi kendine özgü kültürü ile hastalarına kaliteli hizmet verirken dürüstlük, sıcaklık, şefkat, ilgi ilkelerini benimsemektedir.Sizler de İstanbul’un en önemli sağlık kuruluşlarından birisinde hizmet almak istiyorsanız randevu almak için, bilgi almak için arayabilirsiniz.

İstanbul Medipol Hastanesi iletişim tel no 0216 544 66 66 şeklinde hizmet vermektedir. E-5 karayolu üzerinde Kadıköy ilçesinde hizmetlerini sunan hastaneden hizmet almak için mutlaka telefonla aramayı ihmal etmeyiniz.Hastanenin doktorları, hizmetleri ve ekibi hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Randevu almak için de yine Medipol çağrı merkezi telefon numarası 444 70 44 numaralı telefon sizlere destek sağlayacaktır. Anlaşmalı kurumları öğrenmek için, tahlil sonuçlarını hakkında bilgi edinmek için, insan kaynakları birimi hakkında bilgi almak için veya hastanenin sağlık alanındaki hizmetlerinden bilgi almak istiyorsanız günün her saatinde arayabilirsiniz.

Estetik burun ameliyatları hakkında bilgi almak amacıyla ya da hasta ziyaretleri ile ilgili veya hizmet almak istediğiniz hekimin hizmetleri hakkında veya online olarak randevu almak için Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İletişim hakkında bilgi almak burada tedavi olmak için arama yapabilirsiniz.

Sağlık alanında Epidural anestezi, omurga hastalıklarına çözüm, güzellik, böbrek taşları sorunları, uyku apnesi sorunlarının giderilmesi gibi durumlarda size hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 212 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status