Maski müşteri hizmetleri telefon numarasıMaski müşteri hizmetleri telefon numarası, Malatya maski su arıza  su kesintisi borç sorgulama, maski telefon numarası, Malatya Su iletişim bilgileri… Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden birisi olan Malatya su kanalizasyon işleri iletişim bilgileri hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazıyı hazırladık. İhtiyacınız olduğu durumlarda sorunlarınızın anında çözüm bulması için kurumun  telefonlarını arayarak ihtiyacınız gidermeye çalışmalısınız. Malatyalı vatandaşlar Büyükşehir olduktan sonra kısa adı MASKİ adı verilen Su ve Kanalizasyon İdaresi hizmetlerinden faydalanmaktadır. 2014 yılında alınan karar gereği Büyükşehir statüsüne alınan Malatya hızlı altyapısını tamamlayarak vatandaşlarına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Sizler de su kesintisi arıza hakkında bilgi almak için Alo 185 hattını arayabilirsiniz.

Maski müşteri hizmetleri telefon numarası

sizlere ödeme noktaları hakkında projeler ile ilgili bilgi vermek, Su aboneliği için merak ettiklerinize yardımcı olmak için maski müşteri hizmetleri telefon numarası aramanızı tavsiye ederiz. Maski telefon numarası 0422 377 74 44 numaralı telefon aracılığı ile de destek sağlamaktadır. Türkiye genelinde Alo 185 su hattı aracılığıyla da su kesintileri su arızaları bildirilebilir.Maski müşteri hizmetleri telefon

Maski müşteri hizmetleri telefon

Her türlü endüstri ve içme suyu ihtiyaçlarını yer üstü ve yeraltı kaynaklarını sağlayarak Malatyalıların hizmetine sunan kurum sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Ayrıca yağan yağmurlardan ya da evde kullanılmış olan suların yerleşim birimlerinden uzaklaştırılarak zararsız hale getirilmesi için çalışması da sürekli devam etmektedir.

Maski iletişim tel no

Eğer abonelik hakkında bilgi almak istiyorsanız hizmet tarifelerinden haberdar olmak istiyorsanız, suyun bizim fiyatını bilmek istiyorsanız maski iletişim tel no Alo 185 ya da 0 422 377 74 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Malatya maski telefon numarası

Kaçak ihbarını yapabilirsiniz, su kesintilerine sebebini sorabilirsiniz, evinizde kaçak su varsa haber verebilirsiniz. Sokağınızda mahallenizde herhangi bir patlak kaçak bir boru görüyorsanız anında Alo 185 aranabilir. Malatya maski telefon numarası aynı zamanda tatlı su kaynakları hakkında bilgi almak için, atıksu çalışmaları ile ilgili olarak da gerekli bilgi size verecektir.

Laboratuvarın hizmetlerinden faydalanmak bilgi almak amacıyla  telefon numarası aranarak sizlere gerek aşkıma yapılır. Malatya’nın her türlü su ve kanal işleri hakkında şikayette bulunmak borç sorgulamak arıza bildirimi yapmak için maski iletişim tel numarası sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 518 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status