Mardin Büyükşehir Belediyesi İletişim NumarasıKültür turlarının gözdesi olan Mardin; son yıllarda gözde şehirlerden biri olmuştur. Mardin’de bulunanlar için belediyenin adresi ihtiyaç halinde bir kenarda bulunmalıdır. Mardin Büyükşehir Belediyesi; 13 Mart Mahallesi’nde, Vali Ozan Caddesi’nde bulunmaktadır. Posta kodu 47200 olup, belediye Artuklu’da yer almaktadır. Mardin Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası da bir kenara not edilmelidir.
cialis online

Mardin Belediyesi Telefon Numarası

Mardin Belediyesi’ne telefon ve faks ile ulaşılabilir. Mardin Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası 0482 215 19 30 ‘dur. Faks ile ulaşmak isteyenler içinse faks numarası 0482 215 19 32’dir.
cheap prozacMardin Belediye Başkanı İletişim

Mardin Belediyesi’ne elektronik posta ile ulaşmak isteyenler, info@mardin.bel.tr adresine mail yazıp gönderebilirler. Ayrıca doğrudan belediye başkanına ulaşmak isteyenler mustafa.yaman@mardin.bel.tr adresine yazabilirler.
antibiotic buy

Mardin Belediyesi Şikayet

Mardin Belediyesi’ne şikayetlerini iletmek isteyenler mardinmasa@mardin.bel.tr adresine mail atabilirler. Ayrıca öneriler de bu adresten iletilebilir.

Mardin Belediyesi Destek Hattı

Mardin Belediyesi’nin daha iyi hizmet vermek adına destek hattı da açmıştır. Alo 153 numarası aranarak ve mardinmasa@mardin.bel.tr adresine mail atılarak destek talepleri iletilebilir.

Bir önceki yazımız olan Şırnak Belediyesi İletişim Numarası başlıklı makalemizde Şırnak Belediyesi, Şırnak Belediyesi İletişim ve Şırnak Belediyesi İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 118 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status